Wróć do indeksu rund.

Runda 14 Wynik Podpis    
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)
4–9, 4213 −595 (1.:7, 2.:6)
   

Runda 14 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)
10–3, 5271 +381 (1.:6, 2.:7)
   2ndMarek Dudkiewicz (#37/Milanówek)
11–2, 5159 +512 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Szymon Płachta (#33/Warszawa)
10–3, 5515 +867 (1.:7, 2.:6)
   2ndŁukasz Bobowski (#16/Suchedniów)
10–3, 5334 +549 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
9–4, 5208 +300 (1.:7, 2.:6)
   2ndAndrzej Oleksiak (#25/Ostróda)
9–4, 5405 +818 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola)
9–4, 5334 +461 (1.:7, 2.:6)
   2ndGrzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
9–4, 5340 +486 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)
9–4, 5006 +333 (1.:6, 2.:7)
   2ndŁukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)
9–4, 5176 +414 (1.:6, 2.:7)
  

Runda 14 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Irena Sołdan (#44/Warszawa)
9–4, 5124 +589 (1.:7, 2.:6)
   2ndTomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
9–4, 5052 +363 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kamil Kister (#11/Warszawa)
8–5, 5275 +236 (1.:7, 2.:6)
   2ndJuliusz Czupryniak (#27/Warszawa)
8–5, 5513 +165 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)
8–5, 5346 +419 (1.:7, 2.:6)
   2ndKazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
8–5, 5290 +597 (1.:7, 2.:6)
  
Runda 14 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Joanna Juszczak (#38/Warszawa)
8–5, 5121 +530 (1.:6, 2.:7)
   2ndDawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
8–5, 5270 +360 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kacper Zegadło (#8/Warszawa)
8–5, 5259 +634 (1.:7, 2.:6)
   2ndJanusz Krupiński (#35/Bytom)
8–5, 5249 +326 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Onoszko (#61/Gdynia)
8–5, 4943 +196 (1.:6, 2.:7)
   2ndGrzegorz Łukasik (#21/Konojady)
8–5, 5061 +134 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda)
8–5, 4931 −141 (1.:6, 2.:7)
   2ndMirosław Uglik (#12/Warszawa)
8–5, 4987 +101 (1.:6, 2.:7)
  

Runda 14 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)
7–6, 4940 +128 (1.:6, 2.:7)
   2ndStanisław Rydzik (#20/Warszawa)
7–6, 5460 +408 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Irzyk (#18/Strzyżów)
7–6, 4864 +43 (1.:6, 2.:7)
   2ndPaweł Jackowski (#14/Warszawa)
7–6, 5165 +445 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)
7–6, 4639 −329 (1.:6, 2.:7)
   2ndJakub Szymczak (#19/Łódź)
7–6, 5060 +248 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maria Skutela (#70/Warszawa)
7–6, 4829 −198 (1.:6, 2.:7)
   2ndKrzysztof Mówka (#6/Warszawa)
7–6, 5059 +319 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Syczuk (#34/Warszawa)
7–6, 5032 −128 (1.:6, 2.:7)
   2ndMaciej Dąbrowski (#76/Warszawa)
7–6, 4661 −179 (1.:7, 2.:6)
  
Runda 14 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#65/Milanówek)
7–6, 4773 +81 (1.:6, 2.:7)
   2ndNatalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
7–6, 5022 +405 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)
6½–6½, 4541 +101 (1.:6, 2.:6)
   2ndKatarzyna Polak (#45/Warszawa)
7–6, 5006 +378 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)
7–6, 4958 −31 (1.:6, 2.:7)
   2ndMaciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
7–6, 4754 −222 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
7–6, 4875 −36 (1.:7, 2.:6)
   2ndMaciej Kuczyński (#51/Gdynia)
7–6, 4910 −249 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kroc (#47/Łódź)
6–7, 4823 +163 (1.:6, 2.:7)
   2ndMichał Waszkiewicz (#32/Białystok)
6–7, 5296 +296 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
6–7, 5162 +321 (1.:6, 2.:7)
   2ndMariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)
6–7, 4805 +52 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ewelina Kister (#62/Warszawa)
6–7, 4804 −27 (1.:6, 2.:7)
   2ndJakub Zaryński (#23/Świnoujście)
6–7, 5023 +16 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)
6–7, 4746 −261 (1.:6, 2.:7)
   2ndMarta Bajorek (#54/Warszawa)
6–7, 4963 +113 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)
6–7, 4564 −374 (1.:5, 2.:8)
   2ndŁukasz Baranowski (#55/Gdynia)
6–7, 4934 −163 (1.:6, 2.:7)
  
Runda 14 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)
6–7, 4875 −17 (1.:6, 2.:7)
   2ndPiotr Broda (#30/Sandomierz)
6–7, 4557 −189 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kosz (#2/Nysa)
5–6, 4205 −92 (1.:5, 2.:6)
   2ndGrzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)
6–7, 4871 +253 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#31/Łódź)
6–7, 4846 −421 (1.:6, 2.:7)
   2ndAdam Grzelec (#63/Poznań)
6–7, 4476 −563 (1.:6, 2.:7)
  

Runda 14 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)
5–8, 5032 +47 (1.:6, 2.:7)
   2ndSławomir Długosz (#77/Ostróda)
5–8, 4575 −413 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz)
5–8, 4796 −208 (1.:6, 2.:7)
   2ndWojciech Zemło (#22/Łódź)
5–8, 4885 +107 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)
5–8, 4706 −493 (1.:6, 2.:7)
   2ndŁucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)
5–8, 4885 −158 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)
5–8, 4873 −29 (1.:6, 2.:7)
   2ndLucyna Śniadach (#66/Rumia)
5–8, 4470 −423 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Kamiński (#42/Warszawa)
5–8, 4859 −98 (1.:6, 2.:7)
   2ndRenata Andracka (#72/Zwola)
4½–8½, 4436 −49 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jerzy Luter (#69/Bytom)
5–8, 4506 −393 (1.:6, 2.:7)
   2ndJerzy Matyasik (#56/Kraków)
5–8, 4725 −227 (1.:7, 2.:6)
  
Runda 14 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Obremski (#4/Legnica)
4–7, 4400 +76 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
5–8, 4609 −170 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Pikul (#3/Poznań)
4–6, 3845 −300 (1.:5, 2.:5)
   2ndSylwia Łada (#71/Inowrocław)
5–8, 4579 −260 (1.:6, 2.:7)
  

Runda 14 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Anna Arana (#75/Kołobrzeg)
3½–9½, 4572 +177 (1.:5, 2.:7)
   2ndDorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
3½–9½, 4556 −583 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 39 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)
3½–9½, 4253 −490 (1.:5, 2.:7)
   2ndBartosz Bartczak (#83/Poznań)
3½–9½, 4267 −181 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 40 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)
3½–9½, 4106 −203 (1.:6, 2.:6)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
3½–9½, 4124 −817 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 14 Stół 41 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Teresa Balewska (#82/Reda)
2½–10½, 4179 −385 (1.:5, 2.:7)
   2ndJan Pawłowski (#81/Warszawa)
1½–11½, 3890 −853 (1.:6, 2.:6)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.