Wróć do indeksu rund.

Runda 15 Wynik Podpis    
 Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik)
5–9, 4623 −506 (1.:7, 2.:7)
   

Runda 15 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Szymon Płachta (#33/Warszawa)
11–3, 5911 +940 (1.:7, 2.:7)
   2ndMarek Dudkiewicz (#37/Milanówek)
12–2, 5525 +522 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów)
11–3, 5758 +631 (1.:8, 2.:6)
   2ndDariusz Ulatowski (#29/Tuchola)
10–4, 5774 +488 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo)
10–4, 5647 +535 (1.:7, 2.:7)
   2ndMariusz Skrobosz (#1/Warszawa)
10–4, 5697 +484 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków)
10–4, 5627 +371 (1.:7, 2.:7)
   2ndJuliusz Czupryniak (#27/Warszawa)
9–5, 5982 +224 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa)
9–5, 5755 +498 (1.:7, 2.:7)
   2ndKacper Zegadło (#8/Warszawa)
9–5, 5766 +826 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa)
9–5, 5721 +636 (1.:7, 2.:7)
   2ndAndrzej Oleksiak (#25/Ostróda)
9–5, 5728 +745 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kamil Kister (#11/Warszawa)
9–5, 5670 +283 (1.:7, 2.:7)
   2ndGrzegorz Kurowski (#17/Warszawa)
9–5, 5682 +404 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Irena Sołdan (#44/Warszawa)
9–5, 5537 +562 (1.:7, 2.:7)
   2ndTomasz Zwoliński (#13/Skierdy)
9–5, 5402 +242 (1.:7, 2.:7)
  
Runda 15 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska)
9–5, 5311 +149 (1.:7, 2.:7)
   2ndRafał Dąbrowski (#26/Ostróda)
9–5, 5348 −81 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław)
8–6, 5627 +300 (1.:7, 2.:7)
   2ndJanusz Krupiński (#35/Bytom)
8–6, 5659 +267 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa)
8–6, 5458 +384 (1.:7, 2.:7)
   2ndKatarzyna Polak (#45/Warszawa)
8–6, 5477 +504 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Joanna Juszczak (#38/Warszawa)
8–6, 5451 +451 (1.:7, 2.:7)
   2ndGrzegorz Łukasik (#21/Konojady)
8–6, 5453 +95 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa)
8–6, 5338 +268 (1.:7, 2.:7)
   2ndNatalia Woźniak (#41/Dziwnówek)
8–6, 5449 +459 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mirosław Uglik (#12/Warszawa)
8–6, 5335 +54 (1.:7, 2.:7)
   2ndMaciej Kuczyński (#51/Gdynia)
8–6, 5303 −219 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Irzyk (#18/Strzyżów)
8–6, 5287 +130 (1.:7, 2.:7)
   2ndJakub Onoszko (#61/Gdynia)
8–6, 5258 +4 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#65/Milanówek)
8–6, 5158 +108 (1.:7, 2.:7)
   2ndSzymon Dąbrowski (#50/Warszawa)
8–6, 5257 +8 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia)
8–6, 5067 −257 (1.:7, 2.:7)
   2ndStanisław Rydzik (#20/Warszawa)
7–7, 5823 +378 (1.:8, 2.:6)
  
Runda 15 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I)
7–7, 5314 −103 (1.:6, 2.:8)
   2ndMichał Waszkiewicz (#32/Białystok)
7–7, 5767 +494 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie)
7–7, 5184 +80 (1.:7, 2.:7)
   2ndPaweł Jackowski (#14/Warszawa)
7–7, 5503 +401 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Syczuk (#34/Warszawa)
7–7, 5390 −155 (1.:6, 2.:8)
   2ndJakub Szymczak (#19/Łódź)
7–7, 5396 +161 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda)
7–7, 5278 +272 (1.:7, 2.:7)
   2ndJakub Zaryński (#23/Świnoujście)
7–7, 5379 +22 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin)
7–7, 5350 +80 (1.:7, 2.:7)
   2ndMaria Skutela (#70/Warszawa)
7–7, 5163 −263 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno)
7–7, 4958 −293 (1.:6, 2.:8)
   2ndMarta Bajorek (#54/Warszawa)
7–7, 5347 +154 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa)
7–7, 5006 −305 (1.:7, 2.:7)
   2ndMaciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski)
7–7, 5127 −276 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda)
6½–7½, 4799 −39 (1.:6, 2.:7)
   2ndBartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin)
6–8, 5513 +293 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)
6–8, 5438 +86 (1.:6, 2.:8)
   2ndAndrzej Kroc (#47/Łódź)
6–8, 5096 −35 (1.:7, 2.:7)
  
Runda 15 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ewelina Kister (#62/Warszawa)
6–8, 5154 −33 (1.:7, 2.:7)
   2ndWojciech Zemło (#22/Łódź)
6–8, 5279 +141 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Radosław Jachna (#31/Łódź)
6–8, 5213 −460 (1.:7, 2.:7)
   2ndRobert Kamiński (#42/Warszawa)
6–8, 5271 −80 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Baranowski (#55/Gdynia)
6–8, 5247 −244 (1.:6, 2.:8)
   2ndLucyna Śniadach (#66/Rumia)
6–8, 4867 −405 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Piotr Broda (#30/Sandomierz)
6–8, 4935 −286 (1.:7, 2.:7)
   2ndŁucja Kodzis (#52/Bydgoszcz)
6–8, 5229 −133 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Grzelec (#63/Poznań)
6–8, 4864 −582 (1.:7, 2.:7)
   2ndJerzy Matyasik (#56/Kraków)
6–8, 5157 −136 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#72/Zwola)
5½–8½, 4805 −2 (1.:6, 2.:7)
   2ndWaldemar Czerwoniec (#39/Warszawa)
6–8, 5089 −302 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kosz (#2/Nysa)
5–6, 4205 −92 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#67/Szczecin)
5–9, 4969 −204 (1.:8, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa)
5–9, 5252 −47 (1.:7, 2.:7)
   2ndSylwia Łada (#71/Inowrocław)
5–9, 4898 −285 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sławomir Długosz (#77/Ostróda)
5–9, 4969 −431 (1.:7, 2.:7)
   2ndJolanta Chłopińska (#48/Wałcz)
5–9, 5117 −297 (1.:7, 2.:7)
  
Runda 15 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław)
5–9, 5028 −540 (1.:7, 2.:7)
   2ndJerzy Luter (#69/Bytom)
5–9, 4847 −484 (1.:7, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Anna Arana (#75/Kołobrzeg)
4½–9½, 4943 +226 (1.:6, 2.:7)
   2ndDorota Stachowska (#59/Wydartowo I)
4½–9½, 4958 −440 (1.:6, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Pikul (#3/Poznań)
4–6, 3845 −300 (1.:5, 2.:5)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#73/Sampława)
4½–9½, 4506 −787 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 39 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Obremski (#4/Legnica)
4–7, 4400 +76 (1.:5, 2.:6)
   2ndJan Pawłowski (#81/Warszawa)
2½–11½, 4340 −655 (1.:6, 2.:7)
  

Runda 15 Stół 40 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa)
3½–10½, 4575 −539 (1.:5, 2.:8)
   2ndBartosz Bartczak (#83/Poznań)
3½–10½, 4526 −324 (1.:7, 2.:6)
  

Runda 15 Stół 41 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Teresa Balewska (#82/Reda)
2½–11½, 4431 −583 (1.:6, 2.:7)
   2ndWojciech Gołęcki (#79/Inowrocław)
3½–10½, 4458 −233 (1.:6, 2.:7)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.