Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Alphabetic Team Pairings

StółGraczPrzeciwnik
12Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
36Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 1.Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik) 2.
StółGraczPrzeciwnik
15Janusz Krupiński (#35/Bytom) 2.Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.
27Jerzy Luter (#69/Bytom) 1.Andrzej Kroc (#47/Łódź) 2.
StółGraczPrzeciwnik
2Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 2.Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 1.
StółGraczPrzeciwnik
25Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 2.Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.
StółGraczPrzeciwnik
14Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 2.Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 1.
18Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 2.Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 1.
11Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 1.Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.
20Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 1.Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
21Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 2.Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 2.Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 1.
38Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 2.Renata Andracka (#72/Zwola) 1.
37Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 1.
StółGraczPrzeciwnik
10Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
39Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 2.Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
30Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 1.
3Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 2.Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
36Łukasz Moskal (#78/Kurzętnik) 2.Łucja Kodzis (#52/Bydgoszcz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
32Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.
StółGraczPrzeciwnik
2Marek Dudkiewicz (#37/Milanówek) 1.Łukasz Tuszyński (#15/Chłopowo) 2.
23Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.
StółGraczPrzeciwnik
37Mariusz Orzeł (#53/Nowe Miasto Lubawskie) 1.Sylwia Łada (#71/Inowrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
24Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.
StółGraczPrzeciwnik
5Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 1.Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 2.
30Katarzyna Dębska (#80/Ostróda) 1.Jerzy Matyasik (#56/Kraków) 2.
35Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 2.Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 1.
34Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 1.Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.
4Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 1.Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.
StółGraczPrzeciwnik
21Krzysztof Sporczyk (#46/Piaseczno) 1.Maciej Sancewicz (#36/Gorzów Wielkopolski) 2.
StółGraczPrzeciwnik
40Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.Teresa Balewska (#82/Reda) 1.
29Adam Grzelec (#63/Poznań) 1.Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.
31Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 1.
StółGraczPrzeciwnik
40Teresa Balewska (#82/Reda) 1.Bartosz Bartczak (#83/Poznań) 2.
StółGraczPrzeciwnik
9Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 2.
StółGraczPrzeciwnik
32Lucyna Śniadach (#66/Rumia) 2.Krzysztof Obremski (#4/Legnica) 1.
StółGraczPrzeciwnik
41Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
28Piotr Broda (#30/Sandomierz) 2.Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 1.
StółGraczPrzeciwnik
4Tomasz Zwoliński (#13/Skierdy) 2.Andrzej Oleksiak (#25/Ostróda) 1.
StółGraczPrzeciwnik
22Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 2.Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
16Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 2.
StółGraczPrzeciwnik
5Łukasz Bobowski (#16/Suchedniów) 2.Rafał Dąbrowski (#26/Ostróda) 1.
StółGraczPrzeciwnik
31Maciej Grąbczewski (#24/Szczecin) 1.Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.
24Małgorzata Szmuksta (#67/Szczecin) 2.Dariusz Kosz (#2/Nysa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
7Dariusz Ulatowski (#29/Tuchola) 1.Dawid Adamczyk (#5/Inowrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
29Marta Bajorek (#54/Warszawa) 2.Adam Grzelec (#63/Poznań) 1.
26Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 1.Radosław Jachna (#31/Łódź) 2.
6Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 1.Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.
15Małgorzata Deszczyńska (#43/Warszawa) 1.Janusz Krupiński (#35/Bytom) 2.
19Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 2.Maria Skutela (#70/Warszawa) 1.
20Szymon Dąbrowski (#50/Warszawa) 2.Mieczysław Pastuszak (#74/Gdynia) 1.
13Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 1.Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.
8Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.
33Robert Kamiński (#42/Warszawa) 1.Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 2.
22Ewelina Kister (#62/Warszawa) 1.Bartłomiej Pawlak (#57/Stary Szwarocin) 2.
17Kamil Kister (#11/Warszawa) 2.Marek Syczuk (#34/Warszawa) 1.
3Grzegorz Kurowski (#17/Warszawa) 1.Mariusz Wrześniewski (#7/Kraków) 2.
 Andrzej Kwiatkowski (#49/Warszawa)bye
11Kazimierz Merklejn (#9/Warszawa) 2.Jakub Onoszko (#61/Gdynia) 1.
14Krzysztof Mówka (#6/Warszawa) 1.Łukasz Baranowski (#55/Gdynia) 2.
41Jan Pawłowski (#81/Warszawa) 1.Krzysztof Zawadzki (#73/Sampława) 2.
18Katarzyna Polak (#45/Warszawa) 1.Maciej Kuczyński (#51/Gdynia) 2.
1Szymon Płachta (#33/Warszawa) 1.Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 2.
39Zbigniew Rybak (#68/Warszawa) 1.Anna Arana (#75/Kołobrzeg) 2.
6Stanisław Rydzik (#20/Warszawa) 2.Juliusz Czupryniak (#27/Warszawa) 1.
9Mariusz Skrobosz (#1/Warszawa) 2.Dariusz Putoń (#28/Ruda Śląska) 1.
19Maria Skutela (#70/Warszawa) 1.Maciej Dąbrowski (#76/Warszawa) 2.
10Irena Sołdan (#44/Warszawa) 1.Grzegorz Łukasik (#21/Konojady) 2.
17Marek Syczuk (#34/Warszawa) 1.Kamil Kister (#11/Warszawa) 2.
12Mirosław Uglik (#12/Warszawa) 1.Michał Waszkiewicz (#32/Białystok) 2.
35Rafał Wesołowski (#40/Warszawa) 1.Sławomir Długosz (#77/Ostróda) 2.
1Miłosz Wrzałek (#10/Warszawa) 2.Szymon Płachta (#33/Warszawa) 1.
8Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.Joanna Juszczak (#38/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
28Jolanta Chłopińska (#48/Wałcz) 1.Piotr Broda (#30/Sandomierz) 2.
StółGraczPrzeciwnik
33Ziemowit Pazda (#64/Wrocław) 2.Robert Kamiński (#42/Warszawa) 1.
StółGraczPrzeciwnik
34Dorota Stachowska (#59/Wydartowo I) 2.Grzegorz Koczkodon (#60/Ostróda) 1.
25Marcin Stachowski (#58/Wydartowo I) 1.Natalia Woźniak (#41/Dziwnówek) 2.
StółGraczPrzeciwnik
38Renata Andracka (#72/Zwola) 1.Wojciech Gołęcki (#79/Inowrocław) 2.
StółGraczPrzeciwnik
26Radosław Jachna (#31/Łódź) 2.Waldemar Czerwoniec (#39/Warszawa) 1.
27Andrzej Kroc (#47/Łódź) 2.Jerzy Luter (#69/Bytom) 1.
13Jakub Szymczak (#19/Łódź) 2.Paweł Jackowski (#14/Warszawa) 1.
23Wojciech Zemło (#22/Łódź) 2.Agnieszka Matus (#65/Milanówek) 1.
StółGraczPrzeciwnik
16Jakub Zaryński (#23/Świnoujście) 2.Artur Irzyk (#18/Strzyżów) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.