Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
29Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań) 2.Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin) 1.
16Renata Andracka (#46/Zwola) 1.Dorota Kuć (#35/Stargard) 2.
23Marta Bajorek (#34/Warszawa) 1.Rafał Wesołowski (#29/Warszawa) 2.
31Teresa Balewska (#65/Reda) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
24Bartosz Bartczak (#58/Poznań) 1.Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława) 2.
3Jakub Błażejewski (#15/Poznań) 1.Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów) 2.
3Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów) 2.Jakub Błażejewski (#15/Poznań) 1.
34Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) 1.Franciszek Łysek (#59/Warszawa) 2.
10Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
15Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski) 2.Marta Świątkowska (#49/Wrocław) 1.
37Fabian Feldfeber (#77/Poznań) 1.Joanna Śledź (#74/Świnoujście) 2.
35Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg) 2.Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski) 1.
19Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław) 2.Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno) 1.
28Adam Grzelec (#33/Poznań) 1.Jacek Mańko (#27/Poznań) 2.
29Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin) 1.Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań) 2.
9Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin) 1.Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa) 2.
14Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy) 2.Walenty Siemaszko (#37/Lipiany) 1.
5Paweł Jackowski (#6/Warszawa) 2.Dariusz Kosz (#5/Nysa) 1.
30Adam Janicki (#48/Wrocław) 1.Jerzy Luter (#43/Bytom) 2.
20Joanna Juszczak (#18/Warszawa) 2.Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno) 1.
25Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) 1.Lidia Żywna (#63/Gdynia) 2.
7Adam Klimont (#39/Wałcz) 2.Szymon Płachta (#17/Warszawa) 1.
12Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda) 1.Sylwia Łada (#51/Inowrocław) 2.
 Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)bye
33Celina Korniej (#69/Poznań) 2.Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz) 1.
11Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) 1.Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków) 2.
5Dariusz Kosz (#5/Nysa) 1.Paweł Jackowski (#6/Warszawa) 2.
13Janusz Krupiński (#24/Bytom) 1.Weronika Rudnicka (#32/Szczecin) 2.
36Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz) 1.Magdalena Ziółko (#73/Legionowo) 2.
33Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz) 1.Celina Korniej (#69/Poznań) 2.
9Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa) 2.Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin) 1.
21Agata Kuć (#38/Stargard) 1.Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek) 2.
16Dorota Kuć (#35/Stargard) 2.Renata Andracka (#46/Zwola) 1.
30Jerzy Luter (#43/Bytom) 2.Adam Janicki (#48/Wrocław) 1.
22Paweł Maciejczuk (#36/Białystok) 1.Olga Swarcewicz (#52/Warszawa) 2.
18Agnieszka Matus (#44/Milanówek) 1.Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.
28Jacek Mańko (#27/Poznań) 2.Adam Grzelec (#33/Poznań) 1.
2Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa) 1.Bartosz Morawski (#1/Wrocław) 2. powtórz
38Marcin Mikołajczyk (#71/Września) 1.Wojciech Łysek (#75/Warszawa) 2.
2Bartosz Morawski (#1/Wrocław) 2.Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa) 1. powtórz
8Krzysztof Mówka (#9/Warszawa) 2.Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola) 1.
1Krzysztof Obremski (#3/Legnica) 2.Dawid Pikul (#10/Poznań) 1.
26Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań) 2.Lucyna Śniadach (#53/Rumia) 1.
17Dorota Ostrowska (#56/Białystok) 1.Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin) 2.
1Dawid Pikul (#10/Poznań) 1.Krzysztof Obremski (#3/Legnica) 2.
20Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno) 1.Joanna Juszczak (#18/Warszawa) 2.
7Szymon Płachta (#17/Warszawa) 1.Adam Klimont (#39/Wałcz) 2.
27Michał Rogalewicz (#26/Poznań) 1.Rafał Stachowski (#42/Police) 2.
13Weronika Rudnicka (#32/Szczecin) 2.Janusz Krupiński (#24/Bytom) 1.
6Stanisław Rydzik (#12/Warszawa) 2.Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) 1.
14Walenty Siemaszko (#37/Lipiany) 1.Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy) 2.
6Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) 1.Stanisław Rydzik (#12/Warszawa) 2.
19Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno) 1.Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław) 2.
27Rafał Stachowski (#42/Police) 2.Michał Rogalewicz (#26/Poznań) 1.
11Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków) 2.Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) 1.
22Olga Swarcewicz (#52/Warszawa) 2.Paweł Maciejczuk (#36/Białystok) 1.
32Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście) 2.Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) 1.
17Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin) 2.Dorota Ostrowska (#56/Białystok) 1.
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1.Michał Waszkiewicz (#20/Białystok) 2.
8Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola) 1.Krzysztof Mówka (#9/Warszawa) 2.
31Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Teresa Balewska (#65/Reda) 2.
4Michał Waszkiewicz (#20/Białystok) 2.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1.
23Rafał Wesołowski (#29/Warszawa) 2.Marta Bajorek (#34/Warszawa) 1.
32Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) 1.Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście) 2.
35Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski) 1.Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg) 2.
10Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa) 2.
21Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek) 2.Agata Kuć (#38/Stargard) 1.
24Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława) 2.Bartosz Bartczak (#58/Poznań) 1.
18Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.Agnieszka Matus (#44/Milanówek) 1.
36Magdalena Ziółko (#73/Legionowo) 2.Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz) 1.
12Sylwia Łada (#51/Inowrocław) 2.Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda) 1.
34Franciszek Łysek (#59/Warszawa) 2.Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) 1.
38Wojciech Łysek (#75/Warszawa) 2.Marcin Mikołajczyk (#71/Września) 1.
37Joanna Śledź (#74/Świnoujście) 2.Fabian Feldfeber (#77/Poznań) 1.
26Lucyna Śniadach (#53/Rumia) 1.Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań) 2.
15Marta Świątkowska (#49/Wrocław) 1.Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski) 2.
25Lidia Żywna (#63/Gdynia) 2.Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.