Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
32Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań) 2.Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.
13Renata Andracka (#46/Zwola) 2.Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa) 1.
16Marta Bajorek (#34/Warszawa) 2.Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) 1.
28Teresa Balewska (#65/Reda) 2.Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) 1.
18Bartosz Bartczak (#58/Poznań) 1.Sylwia Łada (#51/Inowrocław) 2.
5Jakub Błażejewski (#15/Poznań) 2.Michał Waszkiewicz (#20/Białystok) 1.
1Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów) 1.Dawid Pikul (#10/Poznań) 2. powtórz
30Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) 1.Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława) 2.
7Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa) 1.Dariusz Kosz (#5/Nysa) 2.
14Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski) 1.Marta Świątkowska (#49/Wrocław) 2.
37Fabian Feldfeber (#77/Poznań) 1.Joanna Śledź (#74/Świnoujście) 2.
33Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg) 2.Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście) 1.
21Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław) 2.Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin) 1.
31Adam Grzelec (#33/Poznań) 2.Michał Rogalewicz (#26/Poznań) 1.
24Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin) 1.Rafał Stachowski (#42/Police) 2.
8Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin) 2.Paweł Jackowski (#6/Warszawa) 1.
10Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy) 2.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.
8Paweł Jackowski (#6/Warszawa) 1.Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin) 2.
27Adam Janicki (#48/Wrocław) 2.Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań) 1.
25Joanna Juszczak (#18/Warszawa) 2.Lidia Żywna (#63/Gdynia) 1.
28Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) 1.Teresa Balewska (#65/Reda) 2.
11Adam Klimont (#39/Wałcz) 1.Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków) 2.
12Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda) 2.Walenty Siemaszko (#37/Lipiany) 1.
 Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)bye
34Celina Korniej (#69/Poznań) 1.Franciszek Łysek (#59/Warszawa) 2.
16Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) 1.Marta Bajorek (#34/Warszawa) 2.
7Dariusz Kosz (#5/Nysa) 2.Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa) 1.
15Janusz Krupiński (#24/Bytom) 1.Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno) 2.
36Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz) 2.Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski) 1.
29Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz) 2.Rafał Wesołowski (#29/Warszawa) 1.
13Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa) 1.Renata Andracka (#46/Zwola) 2.
17Agata Kuć (#38/Stargard) 2.Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek) 1.
20Dorota Kuć (#35/Stargard) 2.Olga Swarcewicz (#52/Warszawa) 1.
26Jerzy Luter (#43/Bytom) 1.Paweł Maciejczuk (#36/Białystok) 2.
26Paweł Maciejczuk (#36/Białystok) 2.Jerzy Luter (#43/Bytom) 1.
19Agnieszka Matus (#44/Milanówek) 1.Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno) 2.
22Jacek Mańko (#27/Poznań) 1.Weronika Rudnicka (#32/Szczecin) 2.
2Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa) 1.Bartosz Morawski (#1/Wrocław) 2. powtórz
38Marcin Mikołajczyk (#71/Września) 1.Wojciech Łysek (#75/Warszawa) 2.
2Bartosz Morawski (#1/Wrocław) 2.Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa) 1. powtórz
6Krzysztof Mówka (#9/Warszawa) 2.Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola) 1.
3Krzysztof Obremski (#3/Legnica) 2.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1.
27Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań) 1.Adam Janicki (#48/Wrocław) 2.
23Dorota Ostrowska (#56/Białystok) 2.Lucyna Śniadach (#53/Rumia) 1.
1Dawid Pikul (#10/Poznań) 2.Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów) 1. powtórz
19Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno) 2.Agnieszka Matus (#44/Milanówek) 1.
9Szymon Płachta (#17/Warszawa) 1.Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.
31Michał Rogalewicz (#26/Poznań) 1.Adam Grzelec (#33/Poznań) 2.
22Weronika Rudnicka (#32/Szczecin) 2.Jacek Mańko (#27/Poznań) 1.
4Stanisław Rydzik (#12/Warszawa) 2.Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) 1.
12Walenty Siemaszko (#37/Lipiany) 1.Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda) 2.
4Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) 1.Stanisław Rydzik (#12/Warszawa) 2.
15Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno) 2.Janusz Krupiński (#24/Bytom) 1.
24Rafał Stachowski (#42/Police) 2.Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin) 1.
11Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków) 2.Adam Klimont (#39/Wałcz) 1.
20Olga Swarcewicz (#52/Warszawa) 1.Dorota Kuć (#35/Stargard) 2.
33Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście) 1.Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg) 2.
21Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin) 1.Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław) 2.
3Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) 1.Krzysztof Obremski (#3/Legnica) 2.
6Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola) 1.Krzysztof Mówka (#9/Warszawa) 2.
32Karolina Urbańska (#50/Poznań) 1.Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań) 2.
5Michał Waszkiewicz (#20/Białystok) 1.Jakub Błażejewski (#15/Poznań) 2.
29Rafał Wesołowski (#29/Warszawa) 1.Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz) 2.
35Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) 1.Magdalena Ziółko (#73/Legionowo) 2.
36Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski) 1.Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz) 2.
10Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) 1.Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy) 2.
17Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek) 1.Agata Kuć (#38/Stargard) 2.
30Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława) 2.Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) 1.
9Kacper Zegadło (#8/Warszawa) 2.Szymon Płachta (#17/Warszawa) 1.
35Magdalena Ziółko (#73/Legionowo) 2.Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) 1.
18Sylwia Łada (#51/Inowrocław) 2.Bartosz Bartczak (#58/Poznań) 1.
34Franciszek Łysek (#59/Warszawa) 2.Celina Korniej (#69/Poznań) 1.
38Wojciech Łysek (#75/Warszawa) 2.Marcin Mikołajczyk (#71/Września) 1.
37Joanna Śledź (#74/Świnoujście) 2.Fabian Feldfeber (#77/Poznań) 1.
23Lucyna Śniadach (#53/Rumia) 1.Dorota Ostrowska (#56/Białystok) 2.
14Marta Świątkowska (#49/Wrocław) 2.Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski) 1.
25Lidia Żywna (#63/Gdynia) 1.Joanna Juszczak (#18/Warszawa) 2.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.