Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Joanna Śledź (#74/Świnoujście): bye.
1Dawid Pikul (#10/Poznań) *zaczyna* vs. Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)
2Bartosz Morawski (#1/Wrocław) *zaczyna* vs. Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa)
3Krzysztof Obremski (#3/Legnica) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#5/Nysa)
4Jakub Błażejewski (#15/Poznań) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#6/Warszawa)
5Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa)
6Michał Waszkiewicz (#20/Białystok) *zaczyna* vs. Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola)
7Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) *zaczyna* vs. Szymon Płachta (#17/Warszawa)
8Weronika Rudnicka (#32/Szczecin) *zaczyna* vs. Krzysztof Mówka (#9/Warszawa)
9Stanisław Rydzik (#12/Warszawa) *zaczyna* vs. Dorota Kuć (#35/Stargard)
10Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda) *zaczyna* vs. Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)
11Sylwia Łada (#51/Inowrocław) *zaczyna* vs. Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
12Adam Klimont (#39/Wałcz) *zaczyna* vs. Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków)
13Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)
14Marta Świątkowska (#49/Wrocław) *zaczyna* vs. Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)
15Janusz Krupiński (#24/Bytom) *zaczyna* vs. Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)
16Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) *zaczyna* vs. Paweł Maciejczuk (#36/Białystok)
17Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek)
18Agata Kuć (#38/Stargard) *zaczyna* vs. Olga Swarcewicz (#52/Warszawa)
19Dorota Ostrowska (#56/Białystok) *zaczyna* vs. Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno)
20Agnieszka Matus (#44/Milanówek) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)
21Renata Andracka (#46/Zwola) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#8/Warszawa)
22Michał Rogalewicz (#26/Poznań) *zaczyna* vs. Walenty Siemaszko (#37/Lipiany)
23Lucyna Śniadach (#53/Rumia) *zaczyna* vs. Rafał Wesołowski (#29/Warszawa)
24Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Jacek Mańko (#27/Poznań)
25Adam Grzelec (#33/Poznań) *zaczyna* vs. Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)
26Joanna Juszczak (#18/Warszawa) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#43/Bytom)
27Franciszek Łysek (#59/Warszawa) *zaczyna* vs. Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin)
28Marta Bajorek (#34/Warszawa) *zaczyna* vs. Teresa Balewska (#65/Reda)
29Adam Janicki (#48/Wrocław) *zaczyna* vs. Lidia Żywna (#63/Gdynia)
30Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) *zaczyna* vs. Rafał Stachowski (#42/Police)
31Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań)
32Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Bartosz Bartczak (#58/Poznań)
33Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)
34Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Celina Korniej (#69/Poznań)
35Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Marcin Mikołajczyk (#71/Września)
36Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście) *zaczyna* vs. Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)
37Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Magdalena Ziółko (#73/Legionowo)
38Fabian Feldfeber (#77/Poznań) *zaczyna* vs. Wojciech Łysek (#75/Warszawa)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.