Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście): bye.
1Dawid Pikul (#10/Poznań) *zaczyna* vs. Krzysztof Obremski (#3/Legnica)
2Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartosz Morawski (#1/Wrocław) powtórz
3Jakub Błażejewski (#15/Poznań) *zaczyna* vs. Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)
4Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) *zaczyna* vs. Michał Waszkiewicz (#20/Białystok)
5Dariusz Kosz (#5/Nysa) *zaczyna* vs. Paweł Jackowski (#6/Warszawa)
6Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#12/Warszawa)
7Szymon Płachta (#17/Warszawa) *zaczyna* vs. Adam Klimont (#39/Wałcz)
8Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola) *zaczyna* vs. Krzysztof Mówka (#9/Warszawa)
9Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin) *zaczyna* vs. Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa)
10Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)
11Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) *zaczyna* vs. Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków)
12Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#51/Inowrocław)
13Janusz Krupiński (#24/Bytom) *zaczyna* vs. Weronika Rudnicka (#32/Szczecin)
14Walenty Siemaszko (#37/Lipiany) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy)
15Marta Świątkowska (#49/Wrocław) *zaczyna* vs. Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)
16Renata Andracka (#46/Zwola) *zaczyna* vs. Dorota Kuć (#35/Stargard)
17Dorota Ostrowska (#56/Białystok) *zaczyna* vs. Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)
18Agnieszka Matus (#44/Milanówek) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#8/Warszawa)
19Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)
20Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno) *zaczyna* vs. Joanna Juszczak (#18/Warszawa)
21Agata Kuć (#38/Stargard) *zaczyna* vs. Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek)
22Paweł Maciejczuk (#36/Białystok) *zaczyna* vs. Olga Swarcewicz (#52/Warszawa)
23Marta Bajorek (#34/Warszawa) *zaczyna* vs. Rafał Wesołowski (#29/Warszawa)
24Bartosz Bartczak (#58/Poznań) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława)
25Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) *zaczyna* vs. Lidia Żywna (#63/Gdynia)
26Lucyna Śniadach (#53/Rumia) *zaczyna* vs. Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań)
27Michał Rogalewicz (#26/Poznań) *zaczyna* vs. Rafał Stachowski (#42/Police)
28Adam Grzelec (#33/Poznań) *zaczyna* vs. Jacek Mańko (#27/Poznań)
29Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin) *zaczyna* vs. Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)
30Adam Janicki (#48/Wrocław) *zaczyna* vs. Jerzy Luter (#43/Bytom)
31Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Teresa Balewska (#65/Reda)
32Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)
33Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Celina Korniej (#69/Poznań)
34Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Franciszek Łysek (#59/Warszawa)
35Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg)
36Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz) *zaczyna* vs. Magdalena Ziółko (#73/Legionowo)
37Fabian Feldfeber (#77/Poznań) *zaczyna* vs. Joanna Śledź (#74/Świnoujście)
38Marcin Mikołajczyk (#71/Września) *zaczyna* vs. Wojciech Łysek (#75/Warszawa)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.