Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Rozstawienie wg stołów

StółKto z kim
 Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście): bye.
1Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów) *zaczyna* vs. Dawid Pikul (#10/Poznań) powtórz
2Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa) *zaczyna* vs. Bartosz Morawski (#1/Wrocław) powtórz
3Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo) *zaczyna* vs. Krzysztof Obremski (#3/Legnica)
4Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa) *zaczyna* vs. Stanisław Rydzik (#12/Warszawa)
5Michał Waszkiewicz (#20/Białystok) *zaczyna* vs. Jakub Błażejewski (#15/Poznań)
6Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola) *zaczyna* vs. Krzysztof Mówka (#9/Warszawa)
7Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa) *zaczyna* vs. Dariusz Kosz (#5/Nysa)
8Paweł Jackowski (#6/Warszawa) *zaczyna* vs. Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin)
9Szymon Płachta (#17/Warszawa) *zaczyna* vs. Kacper Zegadło (#8/Warszawa)
10Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy)
11Adam Klimont (#39/Wałcz) *zaczyna* vs. Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków)
12Walenty Siemaszko (#37/Lipiany) *zaczyna* vs. Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)
13Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa) *zaczyna* vs. Renata Andracka (#46/Zwola)
14Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Marta Świątkowska (#49/Wrocław)
15Janusz Krupiński (#24/Bytom) *zaczyna* vs. Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)
16Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice) *zaczyna* vs. Marta Bajorek (#34/Warszawa)
17Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek) *zaczyna* vs. Agata Kuć (#38/Stargard)
18Bartosz Bartczak (#58/Poznań) *zaczyna* vs. Sylwia Łada (#51/Inowrocław)
19Agnieszka Matus (#44/Milanówek) *zaczyna* vs. Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno)
20Olga Swarcewicz (#52/Warszawa) *zaczyna* vs. Dorota Kuć (#35/Stargard)
21Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin) *zaczyna* vs. Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)
22Jacek Mańko (#27/Poznań) *zaczyna* vs. Weronika Rudnicka (#32/Szczecin)
23Lucyna Śniadach (#53/Rumia) *zaczyna* vs. Dorota Ostrowska (#56/Białystok)
24Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin) *zaczyna* vs. Rafał Stachowski (#42/Police)
25Lidia Żywna (#63/Gdynia) *zaczyna* vs. Joanna Juszczak (#18/Warszawa)
26Jerzy Luter (#43/Bytom) *zaczyna* vs. Paweł Maciejczuk (#36/Białystok)
27Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań) *zaczyna* vs. Adam Janicki (#48/Wrocław)
28Beata Kiżewska (#55/Świnoujście) *zaczyna* vs. Teresa Balewska (#65/Reda)
29Rafał Wesołowski (#29/Warszawa) *zaczyna* vs. Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)
30Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława)
31Michał Rogalewicz (#26/Poznań) *zaczyna* vs. Adam Grzelec (#33/Poznań)
32Karolina Urbańska (#50/Poznań) *zaczyna* vs. Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)
33Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście) *zaczyna* vs. Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg)
34Celina Korniej (#69/Poznań) *zaczyna* vs. Franciszek Łysek (#59/Warszawa)
35Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg) *zaczyna* vs. Magdalena Ziółko (#73/Legionowo)
36Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski) *zaczyna* vs. Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)
37Fabian Feldfeber (#77/Poznań) *zaczyna* vs. Joanna Śledź (#74/Świnoujście)
38Marcin Mikołajczyk (#71/Września) *zaczyna* vs. Wojciech Łysek (#75/Warszawa)

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.