Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
19–14603+977Dawid Pikul (#10/Poznań)2W:362-361:#20
29–14327+801Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa)1W:454-356:#15
38–23982+105Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)1W:452-444:#13
47–34381+411Bartosz Morawski (#1/Wrocław)2W:522-286:#35
57–34172+482Dariusz Kosz (#5/Nysa)1W:442-341:#39
67–34129+328Krzysztof Obremski (#3/Legnica)1W:528-369:#16
77–34119+278Jakub Błażejewski (#15/Poznań)2L:356-454:#2
87–34116+590Paweł Jackowski (#6/Warszawa)1W:541-369:#19
97–34113+538Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa)2W:423-403:#30
107–33998+381Michał Waszkiewicz (#20/Białystok)1L:361-362:#10
117–33985+564Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola)1W:480-325:#17
127–33922+241Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa)2L:444-452:#76
137–33858+26Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)2W:408-339:#40
146–44013−16Szymon Płachta (#17/Warszawa)2L:325-480:#11
156–43942+307Krzysztof Mówka (#9/Warszawa)1W:370-340:#37
166–43939+213Stanisław Rydzik (#12/Warszawa)1W:372-353:#8
176–43931+441Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)1L:339-408:#7
186–43923+344Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)1L:403-423:#4
196–43887+296Adam Klimont (#39/Wałcz)2L:341-442:#5
206–43869+183Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin)2W:357-346:#29
216–43851+387Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)2L:369-528:#3
226–43846−146Dorota Kuć (#35/Stargard)1L:286-522:#1
236–43841+216Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)1W:441-331:#46
246–43828+201Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)2W:439-405:#27
256–43766+11Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków)2L:369-541:#6
266–43737−80Weronika Rudnicka (#32/Szczecin)2W:468-444:#36
276–43736+417Sylwia Łada (#51/Inowrocław)2W:373-359:#18
286–43686+199Marta Świątkowska (#49/Wrocław)1W:365-310:#28
295½–4½3766+220Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)2T:360-360:#47
305½–4½3706−214Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice)1T:360-360:#31
315–53884+226Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek)2W:389-318:#43
325–53868+72Janusz Krupiński (#24/Bytom)2W:361-359:#58
335–53857+163Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy)2L:310-365:#49
345–53850+330Paweł Maciejczuk (#36/Białystok)1L:444-468:#32
355–53776+260Agata Kuć (#38/Stargard)1W:475-291:#65
365–53702+123Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno)1W:450-249:#60
375–53688−47Agnieszka Matus (#44/Milanówek)2W:352-308:#45
385–53687+100Kacper Zegadło (#8/Warszawa)2L:353-372:#12
395–53676+32Walenty Siemaszko (#37/Lipiany)2L:340-370:#9
405–53631+84Rafał Wesołowski (#29/Warszawa)1L:346-357:#14
415–53587−142Olga Swarcewicz (#52/Warszawa)1W:440-353:#48
425–53576−125Dorota Ostrowska (#56/Białystok)2W:405-351:#34
435–53563−246Renata Andracka (#46/Zwola)2L:331-441:#25
445–53537−98Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)2W:423-321:#61
455–53459−100Lucyna Śniadach (#53/Rumia)2W:388-345:#42
464½–2½2664+144Michał Rogalewicz (#26/Poznań)bye
474½–5½3884−118Jacek Mańko (#27/Poznań)1L:405-439:#41
484–42736−144Adam Grzelec (#33/Poznań)bye
494–63943+205Joanna Juszczak (#18/Warszawa)1L:359-373:#51
504–63937+198Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin)1W:468-284:#67
514–63738−210Marta Bajorek (#34/Warszawa)1L:351-405:#56
524–63722−253Adam Janicki (#48/Wrocław)2L:353-440:#52
534–63613−46Rafał Stachowski (#42/Police)1L:345-388:#53
544–63610−173Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań)1L:321-423:#64
554–63587−205Bartosz Bartczak (#58/Poznań)1L:359-361:#24
564–63576−121Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg)2W:379-376:#50
574–63544−48Beata Kiżewska (#55/Świnoujście)2W:407-340:#69
584–63537−20Franciszek Łysek (#59/Warszawa)2W:409-366:#77
594–63506−200Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława)2W:377-292:#72
604–63497−321Jerzy Luter (#43/Bytom)1L:318-389:#21
614–63442−296Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)1L:308-352:#44
624–63434−211Teresa Balewska (#65/Reda)2L:291-475:#38
634–63426−149Lidia Żywna (#63/Gdynia)1W:344-342:#62
644–63220−716Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)2L:249-450:#22
653–73513+417Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)2L:342-344:#63
663–73464−520Karolina Urbańska (#50/Poznań)1L:376-379:#54
673–73409−359Celina Korniej (#69/Poznań)1L:340-407:#55
683–73380−510Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg)2L:284-468:#23
693–73339−482Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)2W:374-277:#68
703–73309−475Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)1L:292-377:#57
713–73244−630Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg)2W:432-329:#75
723–73243−361Magdalena Ziółko (#73/Legionowo)1W:417-313:#74
732–82959−892Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)1L:277-374:#70
742–82845−882Joanna Śledź (#74/Świnoujście)2L:313-417:#73
751–72065−999Marcin Mikołajczyk (#71/Września)bye
76½–9½2809−565Wojciech Łysek (#75/Warszawa)1L:329-432:#66
770–31070−91Fabian Feldfeber (#77/Poznań)1L:366-409:#59

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.