Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
110–14980+1017Dawid Pikul (#10/Poznań)1W:377-337:#76
29–24693+756Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa)2L:366-411:#1
38–34792+456Bartosz Morawski (#1/Wrocław)1W:411-366:#2
48–34561+403Krzysztof Obremski (#3/Legnica)1W:432-357:#11
58–34502+282Jakub Błażejewski (#15/Poznań)1W:383-379:#13
68–34398+412Michał Waszkiewicz (#20/Białystok)1W:400-369:#5
78–34268+86Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)1W:410-350:#6
87–33906+65Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)2L:337-377:#10
97–44541+451Dariusz Kosz (#5/Nysa)2L:369-400:#20
107–44491+531Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa)1L:378-385:#17
117–44488+482Stanisław Rydzik (#12/Warszawa)2W:549-280:#41
127–44466+530Paweł Jackowski (#6/Warszawa)2L:350-410:#7
137–44398−9Szymon Płachta (#17/Warszawa)2W:385-378:#4
147–44342+489Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola)2L:357-432:#3
157–44333+331Krzysztof Mówka (#9/Warszawa)2W:391-367:#25
167–44320+429Adam Klimont (#39/Wałcz)1W:433-300:#49
177–44301+237Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa)2L:379-383:#15
187–44292+368Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)2W:369-345:#32
197–44278+480Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)2W:427-334:#51
207–44254+260Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin)2W:385-308:#31
217–44161+13Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków)1W:395-393:#40
226½–4½4097−97Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice)1W:391-274:#35
236–54324+439Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)2L:393-395:#19
246–54286+154Janusz Krupiński (#24/Bytom)1W:418-336:#52
256–54252+299Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy)1W:395-259:#29
266–54208+192Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)1L:367-391:#9
276–54120−263Dorota Kuć (#35/Stargard)2L:274-391:#47
286–54108−68Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)1L:280-549:#12
296–54096+106Kacper Zegadło (#8/Warszawa)1W:409-403:#27
306–54082−104Weronika Rudnicka (#32/Szczecin)1L:345-369:#30
316–54079+30Agnieszka Matus (#44/Milanówek)1W:391-314:#53
326–54070+324Sylwia Łada (#51/Inowrocław)1L:334-427:#16
336–54024+38Walenty Siemaszko (#37/Lipiany)2W:348-342:#21
346–53986+66Marta Świątkowska (#49/Wrocław)2L:300-433:#39
356–53967−183Renata Andracka (#46/Zwola)1W:404-341:#38
366–53946−112Dorota Ostrowska (#56/Białystok)1W:370-357:#36
376–53878−53Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)1W:341-296:#22
385½–5½4074+143Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)1L:308-385:#14
395–64323+316Joanna Juszczak (#18/Warszawa)1W:380-269:#43
405–64226+220Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek)1L:342-348:#37
415–64207+317Paweł Maciejczuk (#36/Białystok)2L:357-370:#56
425–64199−41Marta Bajorek (#34/Warszawa)2W:461-292:#59
435–64117+197Agata Kuć (#38/Stargard)2L:341-404:#46
445–64060+44Bartosz Bartczak (#58/Poznań)2W:473-224:#54
455–64012+31Beata Kiżewska (#55/Świnoujście)1W:468-389:#23
465–63999−43Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań)2W:389-259:#65
475–63998+78Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno)2L:296-341:#64
485–63991−36Rafał Stachowski (#42/Police)2W:378-368:#45
495–63923−224Olga Swarcewicz (#52/Warszawa)2L:336-418:#24
505–63890−52Rafał Wesołowski (#29/Warszawa)2L:259-395:#28
515–63866−158Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława)1W:360-318:#48
525–63792−94Lidia Żywna (#63/Gdynia)2W:366-311:#60
535–63773−177Lucyna Śniadach (#53/Rumia)2L:314-391:#44
544½–2½2664+144Michał Rogalewicz (#26/Poznań)bye
554½–6½4287−124Jacek Mańko (#27/Poznań)2L:403-409:#8
564–42736−144Adam Grzelec (#33/Poznań)bye
574–74326+119Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin)2L:389-468:#55
584–74040−295Adam Janicki (#48/Wrocław)2L:318-360:#57
594–73904−451Karolina Urbańska (#50/Poznań)2W:440-371:#70
604–73877+455Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)1W:364-326:#72
614–73854−128Celina Korniej (#69/Poznań)1W:445-214:#73
624–73829−189Franciszek Łysek (#59/Warszawa)1L:292-461:#34
634–73810−306Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)1L:368-378:#42
644–73800−370Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg)1L:224-473:#58
654–73766−432Jerzy Luter (#43/Bytom)2L:269-380:#18
664–73693−341Teresa Balewska (#65/Reda)1L:259-389:#61
674–73608−604Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg)2W:364-338:#67
684–73531−771Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)1L:311-366:#63
693–83718−536Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg)1L:338-364:#66
703–83710−551Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)1L:371-440:#50
713–83635−513Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)2L:326-364:#62
723–83457−592Magdalena Ziółko (#73/Legionowo)2L:214-445:#69
733–83215−872Joanna Śledź (#74/Świnoujście)1W:370-360:#68
742–93319−902Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)2L:360-370:#74
751–31382−89Fabian Feldfeber (#77/Poznań)2W:312-310:#75
761–72065−999Marcin Mikołajczyk (#71/Września)bye
77½–10½3119−567Wojciech Łysek (#75/Warszawa)1L:310-312:#77

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.