Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
111–15451+1175Dawid Pikul (#10/Poznań)2W:471-313:#15
29–35210+464Bartosz Morawski (#1/Wrocław)1W:418-410:#20
39–35021+657Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa)1L:328-427:#3
49–34988+502Krzysztof Obremski (#3/Legnica)2W:427-328:#2
59–34687+181Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)1W:419-324:#5
68–34371+228Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)2W:465-302:#47
78–45038+658Stanisław Rydzik (#12/Warszawa)1W:550-374:#30
88–44938+583Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa)2W:447-395:#13
98–44815+124Jakub Błażejewski (#15/Poznań)1L:313-471:#10
108–44808+404Michał Waszkiewicz (#20/Białystok)2L:410-418:#1
118–44804+644Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola)1W:462-307:#19
128–44753+351Krzysztof Mówka (#9/Warszawa)1W:420-400:#39
138–44701+523Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)1W:423-380:#6
148–44696+272Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin)1W:442-430:#17
157–54865+356Dariusz Kosz (#5/Nysa)2L:324-419:#7
167–54846+487Paweł Jackowski (#6/Warszawa)2L:380-423:#16
177–54828−21Szymon Płachta (#17/Warszawa)2L:430-442:#14
187–54722+379Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy)2W:470-390:#56
197–54720+409Adam Klimont (#39/Wałcz)2L:400-420:#9
207–54706+470Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)1W:382-351:#44
217–54696+185Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa)1L:395-447:#4
227–54671+353Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)2W:463-302:#51
237–54666+192Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)2L:374-550:#12
247–54545+252Kacper Zegadło (#8/Warszawa)1W:449-303:#64
257–54468−142Małgorzata Sulejewska (#19/Kraków)2L:307-462:#11
267–54416+98Walenty Siemaszko (#37/Lipiany)1W:392-332:#24
277–54367−107Renata Andracka (#46/Zwola)1W:400-324:#41
287–54340+99Marta Świątkowska (#49/Wrocław)1W:354-321:#35
296½–5½4405+160Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)1W:331-314:#32
306½–5½4399−260Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice)1L:302-465:#76
316–64711+339Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek)2W:485-366:#42
326–64619−4Marta Bajorek (#34/Warszawa)1W:420-383:#29
336–64618+94Janusz Krupiński (#24/Bytom)2L:332-392:#37
346–64523+254Agata Kuć (#38/Stargard)1W:406-349:#63
356–64488+174Bartosz Bartczak (#58/Poznań)1W:428-298:#57
366–64468+190Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno)1W:470-358:#18
376–64441−296Dorota Kuć (#35/Stargard)2L:321-354:#49
386–64432−144Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)2L:324-400:#46
396–64430−1Agnieszka Matus (#44/Milanówek)2L:351-382:#40
406–64396−121Weronika Rudnicka (#32/Szczecin)2L:314-331:#31
416–64372+163Sylwia Łada (#51/Inowrocław)1L:302-463:#25
426–64336−192Dorota Ostrowska (#56/Białystok)1L:390-470:#28
436–64334−150Olga Swarcewicz (#52/Warszawa)2W:411-337:#36
446–64181−199Wojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)2L:303-449:#8
456–64140−78Lucyna Śniadach (#53/Rumia)1W:367-268:#61
465½–6½4711−103Jacek Mańko (#27/Poznań)2W:424-403:#55
475–74818+277Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin)1W:492-334:#45
485–74681+204Joanna Juszczak (#18/Warszawa)2L:358-470:#22
495–74544+243Paweł Maciejczuk (#36/Białystok)1L:337-411:#52
505–74442−179Adam Janicki (#48/Wrocław)1W:402-286:#54
515–74415+10Beata Kiżewska (#55/Świnoujście)1L:403-424:#27
525–74357−155Rafał Stachowski (#42/Police)1L:366-485:#21
535–74273−89Rafał Wesołowski (#29/Warszawa)2L:383-420:#34
545–74267−142Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań)2L:268-367:#53
555–74164−288Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława)2L:298-428:#58
565–74162−336Jerzy Luter (#43/Bytom)2W:396-300:#50
575–74141−151Lidia Żywna (#63/Gdynia)2L:349-406:#38
585–74069−286Teresa Balewska (#65/Reda)1W:376-321:#62
595–73998−562Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg)1W:390-348:#59
605–73922−700Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)1W:391-320:#69
614½–2½2664+144Michał Rogalewicz (#26/Poznań)bye
624–42736−144Adam Grzelec (#33/Poznań)bye
634–84204−547Karolina Urbańska (#50/Poznań)1L:300-396:#43
644–84198+400Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)2L:321-376:#65
654–84177−231Franciszek Łysek (#59/Warszawa)2L:348-390:#66
664–84174−199Celina Korniej (#69/Poznań)2L:320-391:#60
674–84144−464Bartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)2L:334-492:#23
684–84103−441Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg)2W:385-290:#68
694–84086−486Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg)2L:286-402:#48
704–84084−471Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)1W:374-294:#74
714–84016−403Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)1W:381-271:#75
723–93784−673Magdalena Ziółko (#73/Legionowo)2L:327-408:#77
733–93509−952Joanna Śledź (#74/Świnoujście)2L:294-374:#70
742–31790−8Fabian Feldfeber (#77/Poznań)1W:408-327:#73
752–103609−997Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)1L:290-385:#67
761–72065−999Marcin Mikołajczyk (#71/Września)bye
77½–11½3390−677Wojciech Łysek (#75/Warszawa)2L:271-381:#72

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.