Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Wynik Podpis    
 Joanna Śledź (#74/Świnoujście)
2–8, 2845 −882 (1.:5, 2.:5)
   

Runda 11 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Pikul (#10/Poznań)
9–1, 4603 +977 (1.:5, 2.:5)
   2ndMikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)
8–2, 3982 +105 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartosz Morawski (#1/Wrocław)
7–3, 4381 +411 (1.:5, 2.:5)
   2ndKazimierz Merklejn (#2/Warszawa)
9–1, 4327 +801 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Obremski (#3/Legnica)
7–3, 4129 +328 (1.:5, 2.:5)
   2ndDariusz Kosz (#5/Nysa)
7–3, 4172 +482 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Błażejewski (#15/Poznań)
7–3, 4119 +278 (1.:4, 2.:6)
   2ndPaweł Jackowski (#6/Warszawa)
7–3, 4116 +590 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa)
7–3, 4113 +538 (1.:4, 2.:6)
   2ndGrzegorz Kurowski (#13/Warszawa)
7–3, 3922 +241 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Waszkiewicz (#20/Białystok)
7–3, 3998 +381 (1.:5, 2.:5)
   2ndDariusz Ulatowski (#11/Tuchola)
7–3, 3985 +564 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
7–3, 3858 +26 (1.:4, 2.:6)
   2ndSzymon Płachta (#17/Warszawa)
6–4, 4013 −16 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Weronika Rudnicka (#32/Szczecin)
6–4, 3737 −80 (1.:5, 2.:5)
   2ndKrzysztof Mówka (#9/Warszawa)
6–4, 3942 +307 (1.:6, 2.:4)
  
Runda 11 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Stanisław Rydzik (#12/Warszawa)
6–4, 3939 +213 (1.:5, 2.:5)
   2ndDorota Kuć (#35/Stargard)
6–4, 3846 −146 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)
6–4, 3931 +441 (1.:5, 2.:5)
   2ndRobert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)
6–4, 3841 +216 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sylwia Łada (#51/Inowrocław)
6–4, 3736 +417 (1.:5, 2.:5)
   2ndZbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
6–4, 3923 +344 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Klimont (#39/Wałcz)
6–4, 3887 +296 (1.:5, 2.:5)
   2ndMałgorzata Sulejewska (#19/Kraków)
6–4, 3766 +11 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin)
6–4, 3869 +183 (1.:5, 2.:5)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)
6–4, 3828 +201 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Świątkowska (#49/Wrocław)
6–4, 3686 +199 (1.:5, 2.:5)
   2ndMałgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)
6–4, 3851 +387 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Janusz Krupiński (#24/Bytom)
5–5, 3868 +72 (1.:4, 2.:6)
   2ndKrzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)
5½–4½, 3766 +220 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice)
5½–4½, 3706 −214 (1.:4, 2.:6)
   2ndPaweł Maciejczuk (#36/Białystok)
5–5, 3850 +330 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Hassa (#28/Lutol Suchy)
5–5, 3857 +163 (1.:5, 2.:5)
   2ndNatalia Woźniak (#21/Dziwnówek)
5–5, 3884 +226 (1.:5, 2.:5)
  
Runda 11 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agata Kuć (#38/Stargard)
5–5, 3776 +260 (1.:5, 2.:5)
   2ndOlga Swarcewicz (#52/Warszawa)
5–5, 3587 −142 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Ostrowska (#56/Białystok)
5–5, 3576 −125 (1.:4, 2.:6)
   2ndSławomir Piotrowski (#22/Deszczno)
5–5, 3702 +123 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#44/Milanówek)
5–5, 3688 −47 (1.:4, 2.:6)
   2ndWojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)
5–5, 3537 −98 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#46/Zwola)
5–5, 3563 −246 (1.:4, 2.:6)
   2ndKacper Zegadło (#8/Warszawa)
5–5, 3687 +100 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Rogalewicz (#26/Poznań)
4½–2½, 2664 +144 (1.:3, 2.:4)
   2ndWalenty Siemaszko (#37/Lipiany)
5–5, 3676 +32 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Lucyna Śniadach (#53/Rumia)
5–5, 3459 −100 (1.:5, 2.:5)
   2ndRafał Wesołowski (#29/Warszawa)
5–5, 3631 +84 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg)
4–6, 3576 −121 (1.:4, 2.:6)
   2ndJacek Mańko (#27/Poznań)
4½–5½, 3884 −118 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Grzelec (#33/Poznań)
4–4, 2736 −144 (1.:4, 2.:4)
   2ndBartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)
4–6, 3442 −296 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Joanna Juszczak (#18/Warszawa)
4–6, 3943 +205 (1.:5, 2.:5)
   2ndJerzy Luter (#43/Bytom)
4–6, 3497 −321 (1.:6, 2.:4)
  
Runda 11 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Franciszek Łysek (#59/Warszawa)
4–6, 3537 −20 (1.:5, 2.:5)
   2ndAlicja Grąbczewska (#23/Szczecin)
4–6, 3937 +198 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Bajorek (#34/Warszawa)
4–6, 3738 −210 (1.:5, 2.:5)
   2ndTeresa Balewska (#65/Reda)
4–6, 3434 −211 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Janicki (#48/Wrocław)
4–6, 3722 −253 (1.:5, 2.:5)
   2ndLidia Żywna (#63/Gdynia)
4–6, 3426 −149 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Beata Kiżewska (#55/Świnoujście)
4–6, 3544 −48 (1.:4, 2.:6)
   2ndRafał Stachowski (#42/Police)
4–6, 3613 −46 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Zawadzki (#57/Sampława)
4–6, 3506 −200 (1.:5, 2.:5)
   2ndKatarzyna Okoniewska (#61/Poznań)
4–6, 3610 −173 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)
4–6, 3220 −716 (1.:4, 2.:6)
   2ndBartosz Bartczak (#58/Poznań)
4–6, 3587 −205 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Karolina Urbańska (#50/Poznań)
3–7, 3464 −520 (1.:5, 2.:5)
   2ndJadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)
3–7, 3513 +417 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Gauer (#67/Kołobrzeg)
3–7, 3380 −510 (1.:5, 2.:5)
   2ndCelina Korniej (#69/Poznań)
3–7, 3409 −359 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)
3–7, 3339 −482 (1.:4, 2.:6)
   2ndMarcin Mikołajczyk (#71/Września)
1–7, 2065 −999 (1.:4, 2.:4)
  
Runda 11 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)
2–8, 2959 −892 (1.:5, 2.:5)
   2ndJózef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)
3–7, 3309 −475 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg)
3–7, 3244 −630 (1.:5, 2.:5)
   2ndMagdalena Ziółko (#73/Legionowo)
3–7, 3243 −361 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Fabian Feldfeber (#77/Poznań)
0–3, 1070 −91 (1.:2, 2.:1)
   2ndWojciech Łysek (#75/Warszawa)
½–9½, 2809 −565 (1.:5, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.