Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Wynik Podpis    
 Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)
2–9, 3319 −902 (1.:5, 2.:6)
   

Runda 12 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dawid Pikul (#10/Poznań)
10–1, 4980 +1017 (1.:6, 2.:5)
   2ndKrzysztof Obremski (#3/Legnica)
8–3, 4561 +403 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa)
9–2, 4693 +756 (1.:5, 2.:6)
   2ndBartosz Morawski (#1/Wrocław)
8–3, 4792 +456 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Błażejewski (#15/Poznań)
8–3, 4502 +282 (1.:5, 2.:6)
   2ndMikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)
7–3, 3906 +65 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
8–3, 4268 +86 (1.:5, 2.:6)
   2ndMichał Waszkiewicz (#20/Białystok)
8–3, 4398 +412 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kosz (#5/Nysa)
7–4, 4541 +451 (1.:6, 2.:5)
   2ndPaweł Jackowski (#6/Warszawa)
7–4, 4466 +530 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa)
7–4, 4491 +531 (1.:5, 2.:6)
   2ndStanisław Rydzik (#12/Warszawa)
7–4, 4488 +482 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Szymon Płachta (#17/Warszawa)
7–4, 4398 −9 (1.:5, 2.:6)
   2ndAdam Klimont (#39/Wałcz)
7–4, 4320 +429 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola)
7–4, 4342 +489 (1.:5, 2.:6)
   2ndKrzysztof Mówka (#9/Warszawa)
7–4, 4333 +331 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Grąbczewski (#14/Szczecin)
7–4, 4254 +260 (1.:5, 2.:6)
   2ndGrzegorz Kurowski (#13/Warszawa)
7–4, 4301 +237 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
7–4, 4292 +368 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)
7–4, 4278 +480 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice)
6½–4½, 4097 −97 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Sulejewska (#19/Kraków)
7–4, 4161 +13 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)
6–5, 4324 +439 (1.:5, 2.:6)
   2ndSylwia Łada (#51/Inowrocław)
6–5, 4070 +324 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Janusz Krupiński (#24/Bytom)
6–5, 4286 +154 (1.:5, 2.:6)
   2ndWeronika Rudnicka (#32/Szczecin)
6–5, 4082 −104 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Walenty Siemaszko (#37/Lipiany)
6–5, 4024 +38 (1.:5, 2.:6)
   2ndJakub Hassa (#28/Lutol Suchy)
6–5, 4252 +299 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Świątkowska (#49/Wrocław)
6–5, 3986 +66 (1.:5, 2.:6)
   2ndRobert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)
6–5, 4208 +192 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Renata Andracka (#46/Zwola)
6–5, 3967 −183 (1.:5, 2.:6)
   2ndDorota Kuć (#35/Stargard)
6–5, 4120 −263 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Ostrowska (#56/Białystok)
6–5, 3946 −112 (1.:5, 2.:6)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)
6–5, 4108 −68 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#44/Milanówek)
6–5, 4079 +30 (1.:5, 2.:6)
   2ndKacper Zegadło (#8/Warszawa)
6–5, 4096 +106 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)
5½–5½, 4074 +143 (1.:6, 2.:5)
   2ndWojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)
6–5, 3878 −53 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Sławomir Piotrowski (#22/Deszczno)
5–6, 3998 +78 (1.:5, 2.:6)
   2ndJoanna Juszczak (#18/Warszawa)
5–6, 4323 +316 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agata Kuć (#38/Stargard)
5–6, 4117 +197 (1.:5, 2.:6)
   2ndNatalia Woźniak (#21/Dziwnówek)
5–6, 4226 +220 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Maciejczuk (#36/Białystok)
5–6, 4207 +317 (1.:5, 2.:6)
   2ndOlga Swarcewicz (#52/Warszawa)
5–6, 3923 −224 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marta Bajorek (#34/Warszawa)
5–6, 4199 −41 (1.:5, 2.:6)
   2ndRafał Wesołowski (#29/Warszawa)
5–6, 3890 −52 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartosz Bartczak (#58/Poznań)
5–6, 4060 +44 (1.:5, 2.:6)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#57/Sampława)
5–6, 3866 −158 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Beata Kiżewska (#55/Świnoujście)
5–6, 4012 +31 (1.:5, 2.:6)
   2ndLidia Żywna (#63/Gdynia)
5–6, 3792 −94 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Lucyna Śniadach (#53/Rumia)
5–6, 3773 −177 (1.:5, 2.:6)
   2ndKatarzyna Okoniewska (#61/Poznań)
5–6, 3999 −43 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Rogalewicz (#26/Poznań)
4½–2½, 2664 +144 (1.:3, 2.:4)
   2ndRafał Stachowski (#42/Police)
5–6, 3991 −36 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Grzelec (#33/Poznań)
4–4, 2736 −144 (1.:4, 2.:4)
   2ndJacek Mańko (#27/Poznań)
4½–6½, 4287 −124 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin)
4–7, 4326 +119 (1.:5, 2.:6)
   2ndBartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)
4–7, 3810 −306 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Janicki (#48/Wrocław)
4–7, 4040 −295 (1.:5, 2.:6)
   2ndJerzy Luter (#43/Bytom)
4–7, 3766 −432 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Karolina Urbańska (#50/Poznań)
4–7, 3904 −451 (1.:5, 2.:6)
   2ndTeresa Balewska (#65/Reda)
4–7, 3693 −341 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg)
4–7, 3800 −370 (1.:5, 2.:6)
   2ndJadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)
4–7, 3877 +455 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Waldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)
4–7, 3531 −771 (1.:5, 2.:6)
   2ndCelina Korniej (#69/Poznań)
4–7, 3854 −128 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg)
4–7, 3608 −604 (1.:5, 2.:6)
   2ndFranciszek Łysek (#59/Warszawa)
4–7, 3829 −189 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)
3–8, 3635 −513 (1.:5, 2.:6)
   2ndMarcin Gauer (#67/Kołobrzeg)
3–8, 3718 −536 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)
3–8, 3710 −551 (1.:5, 2.:6)
   2ndMagdalena Ziółko (#73/Legionowo)
3–8, 3457 −592 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Fabian Feldfeber (#77/Poznań)
1–3, 1382 −89 (1.:2, 2.:2)
   2ndJoanna Śledź (#74/Świnoujście)
3–8, 3215 −872 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Mikołajczyk (#71/Września)
1–7, 2065 −999 (1.:4, 2.:4)
   2ndWojciech Łysek (#75/Warszawa)
½–10½, 3119 −567 (1.:6, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.