Wróć do indeksu rund.

Runda 13 Wynik Podpis    
 Tadeusz Kondej (#68/Świnoujście)
2–10, 3609 −997 (1.:6, 2.:6)
   

Runda 13 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mikołaj Cieplik (#76/Ostrzeszów)
8–3, 4371 +228 (1.:5, 2.:6)
   2ndDawid Pikul (#10/Poznań)
11–1, 5451 +1175 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#2/Warszawa)
9–3, 5021 +657 (1.:6, 2.:6)
   2ndBartosz Morawski (#1/Wrocław)
9–3, 5210 +464 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#7/Chłopowo)
9–3, 4687 +181 (1.:6, 2.:6)
   2ndKrzysztof Obremski (#3/Legnica)
9–3, 4988 +502 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Skrobosz (#4/Warszawa)
8–4, 4938 +583 (1.:5, 2.:7)
   2ndStanisław Rydzik (#12/Warszawa)
8–4, 5038 +658 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Waszkiewicz (#20/Białystok)
8–4, 4808 +404 (1.:6, 2.:6)
   2ndJakub Błażejewski (#15/Poznań)
8–4, 4815 +124 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Ulatowski (#11/Tuchola)
8–4, 4804 +644 (1.:6, 2.:6)
   2ndKrzysztof Mówka (#9/Warszawa)
8–4, 4753 +351 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Deszczyńska (#16/Warszawa)
8–4, 4701 +523 (1.:6, 2.:6)
   2ndDariusz Kosz (#5/Nysa)
7–5, 4865 +356 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Paweł Jackowski (#6/Warszawa)
7–5, 4846 +487 (1.:6, 2.:6)
   2ndMaciej Grąbczewski (#14/Szczecin)
8–4, 4696 +272 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Szymon Płachta (#17/Warszawa)
7–5, 4828 −21 (1.:5, 2.:7)
   2ndKacper Zegadło (#8/Warszawa)
7–5, 4545 +252 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#30/Gorzów Wielkopolski)
7–5, 4666 +192 (1.:5, 2.:7)
   2ndJakub Hassa (#28/Lutol Suchy)
7–5, 4722 +379 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Klimont (#39/Wałcz)
7–5, 4720 +409 (1.:6, 2.:6)
   2ndMałgorzata Sulejewska (#19/Kraków)
7–5, 4468 −142 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Walenty Siemaszko (#37/Lipiany)
7–5, 4416 +98 (1.:6, 2.:6)
   2ndGrzegorz Koczkodon (#40/Ostróda)
7–5, 4706 +470 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Kurowski (#13/Warszawa)
7–5, 4696 +185 (1.:6, 2.:6)
   2ndRenata Andracka (#46/Zwola)
7–5, 4367 −107 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Robert Duczemiński (#25/Gorzów Wielkopolski)
7–5, 4671 +353 (1.:6, 2.:6)
   2ndMarta Świątkowska (#49/Wrocław)
7–5, 4340 +99 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Janusz Krupiński (#24/Bytom)
6–6, 4618 +94 (1.:5, 2.:7)
   2ndKrzysztof Sporczyk (#31/Piaseczno)
6½–5½, 4405 +160 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ryszard Korpalski (#47/Wójtowice)
6½–5½, 4399 −260 (1.:6, 2.:6)
   2ndMarta Bajorek (#34/Warszawa)
6–6, 4619 −4 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Natalia Woźniak (#21/Dziwnówek)
6–6, 4711 +339 (1.:6, 2.:6)
   2ndAgata Kuć (#38/Stargard)
6–6, 4523 +254 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bartosz Bartczak (#58/Poznań)
6–6, 4488 +174 (1.:6, 2.:6)
   2ndSylwia Łada (#51/Inowrocław)
6–6, 4372 +163 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agnieszka Matus (#44/Milanówek)
6–6, 4430 −1 (1.:5, 2.:7)
   2ndSławomir Piotrowski (#22/Deszczno)
6–6, 4468 +190 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Olga Swarcewicz (#52/Warszawa)
6–6, 4334 −150 (1.:6, 2.:6)
   2ndDorota Kuć (#35/Stargard)
6–6, 4441 −296 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#41/Szczecin)
6–6, 4432 −144 (1.:6, 2.:6)
   2ndWojciech Gołęcki (#64/Inowrocław)
6–6, 4181 −199 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jacek Mańko (#27/Poznań)
5½–6½, 4711 −103 (1.:6, 2.:6)
   2ndWeronika Rudnicka (#32/Szczecin)
6–6, 4396 −121 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Lucyna Śniadach (#53/Rumia)
6–6, 4140 −78 (1.:6, 2.:6)
   2ndDorota Ostrowska (#56/Białystok)
6–6, 4336 −192 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Alicja Grąbczewska (#23/Szczecin)
5–7, 4818 +277 (1.:6, 2.:6)
   2ndRafał Stachowski (#42/Police)
5–7, 4357 −155 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Lidia Żywna (#63/Gdynia)
5–7, 4141 −151 (1.:5, 2.:7)
   2ndJoanna Juszczak (#18/Warszawa)
5–7, 4681 +204 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jerzy Luter (#43/Bytom)
5–7, 4162 −336 (1.:6, 2.:6)
   2ndPaweł Maciejczuk (#36/Białystok)
5–7, 4544 +243 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 27 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Okoniewska (#61/Poznań)
5–7, 4267 −142 (1.:6, 2.:6)
   2ndAdam Janicki (#48/Wrocław)
5–7, 4442 −179 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 28 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Beata Kiżewska (#55/Świnoujście)
5–7, 4415 +10 (1.:6, 2.:6)
   2ndTeresa Balewska (#65/Reda)
5–7, 4069 −286 (1.:7, 2.:5)
  

Runda 13 Stół 29 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Wesołowski (#29/Warszawa)
5–7, 4273 −89 (1.:6, 2.:6)
   2ndWaldemar Kudliński (#60/Bydgoszcz)
5–7, 3922 −700 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 30 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krystyna Czajkowska (#66/Kołobrzeg)
5–7, 3998 −562 (1.:6, 2.:6)
   2ndKrzysztof Zawadzki (#57/Sampława)
5–7, 4164 −288 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 31 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Rogalewicz (#26/Poznań)
4½–2½, 2664 +144 (1.:3, 2.:4)
   2ndAdam Grzelec (#33/Poznań)
4–4, 2736 −144 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 13 Stół 32 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Karolina Urbańska (#50/Poznań)
4–8, 4204 −547 (1.:6, 2.:6)
   2ndBartosz Aleksandrowicz (#45/Poznań)
4–8, 4144 −464 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 33 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jadwiga Szczurowska (#62/Świnoujście)
4–8, 4198 +400 (1.:6, 2.:6)
   2ndMarcin Gauer (#67/Kołobrzeg)
4–8, 4103 −441 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 34 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Celina Korniej (#69/Poznań)
4–8, 4174 −199 (1.:6, 2.:6)
   2ndFranciszek Łysek (#59/Warszawa)
4–8, 4177 −231 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 35 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Iwona Wieluńska (#54/Kołobrzeg)
4–8, 4086 −486 (1.:5, 2.:7)
   2ndMagdalena Ziółko (#73/Legionowo)
3–9, 3784 −673 (1.:6, 2.:6)
  
Runda 13 Stół 36 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Józef Wietecki (#72/Gorzów Wielkopolski)
4–8, 4016 −403 (1.:6, 2.:6)
   2ndBernadeta Kudlińska (#70/Bydgoszcz)
4–8, 4084 −471 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 37 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Fabian Feldfeber (#77/Poznań)
2–3, 1790 −8 (1.:3, 2.:2)
   2ndJoanna Śledź (#74/Świnoujście)
3–9, 3509 −952 (1.:6, 2.:6)
  

Runda 13 Stół 38 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marcin Mikołajczyk (#71/Września)
1–7, 2065 −999 (1.:4, 2.:4)
   2ndWojciech Łysek (#75/Warszawa)
½–11½, 3390 −677 (1.:6, 2.:5)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.