Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
17Piotr Chabowski (#27/Piła) 1.Bogusław Książek (#48/Szczecin) 2.
24Katarzyna Dębska (#43/Ostróda) 2.Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin) 1.
7Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa) 2.Jakub Zaryński (#10/Świnoujście) 1.
24Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin) 1.Katarzyna Dębska (#43/Ostróda) 2.
22Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław) 2.Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska) 1.
10Adam Klimont (#35/Wałcz) 1.Dariusz Kuć (#25/Stargard) 2.
25Michał Klimont (#34/Wałcz) 1.Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa) 2.
21Marek Kluczyński (#39/Piła) 1.Michał Ozimiński (#29/Łódź) 2.
8Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda) 1.Kuba Koisar (#5/Warszawa) 2.
8Kuba Koisar (#5/Warszawa) 2.Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda) 1.
4Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk) 1.Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo) 2.
 Patrycja Kraus (#33/Wałcz)bye
17Bogusław Książek (#48/Szczecin) 2.Piotr Chabowski (#27/Piła) 1.
15Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław) 2.Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław) 1.
22Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska) 1.Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław) 2.
20Agata Kuć (#45/Stargard) 2.Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin) 1.
10Dariusz Kuć (#25/Stargard) 2.Adam Klimont (#35/Wałcz) 1.
19Dorota Kuć (#46/Stargard) 1.Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa) 2.
26Maciej Kuć (#44/Stargard) 2.Justyna Palimąka (#38/Piła) 1.
16Dorota Kwaśny (#47/Szczecin) 1.Krzysztof Lichota (#37/Piła) 2.
23Danuta Langiewicz (#31/Ostróda) 2.Daniel Tomczyk (#41/Piła) 1.
13Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda) 2.Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz) 1.
14Oskar Lelek (#32/Barlinek) 1.Rafał Wesołowski (#13/Warszawa) 2.
16Krzysztof Lichota (#37/Piła) 2.Dorota Kwaśny (#47/Szczecin) 1.
12Mariusz Mastalerek (#40/Piła) 1.Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski) 2.
3Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa) 1.Andrzej Rechowicz (#6/Katowice) 2.
2Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów) 1.Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy) 2.
11Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz) 1.Władysław Zieliński (#26/Białogard) 2.
21Michał Ozimiński (#29/Łódź) 2.Marek Kluczyński (#39/Piła) 1.
26Justyna Palimąka (#38/Piła) 1.Maciej Kuć (#44/Stargard) 2.
1Maciej Perzyński (#4/Piła) 1.Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.
1Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.Maciej Perzyński (#4/Piła) 1.
6Katarzyna Polak (#28/Warszawa) 1.Artur Tomczyk (#22/Piła) 2.
3Andrzej Rechowicz (#6/Katowice) 2.Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa) 1.
18Urszula Rechowicz (#51/Katowice) 2.Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła) 1.
12Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski) 2.Mariusz Mastalerek (#40/Piła) 1.
5Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 2.Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski) 1.
9Anna Stefańska (#52/Łódź) 1.Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa) 2.
19Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa) 2.Dorota Kuć (#46/Stargard) 1.
25Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa) 2.Michał Klimont (#34/Wałcz) 1.
9Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa) 2.Anna Stefańska (#52/Łódź) 1.
20Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin) 1.Agata Kuć (#45/Stargard) 2.
6Artur Tomczyk (#22/Piła) 2.Katarzyna Polak (#28/Warszawa) 1.
23Daniel Tomczyk (#41/Piła) 1.Danuta Langiewicz (#31/Ostróda) 2.
4Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo) 2.Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk) 1.
13Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz) 1.Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda) 2.
14Rafał Wesołowski (#13/Warszawa) 2.Oskar Lelek (#32/Barlinek) 1.
5Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski) 1.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 2.
18Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła) 1.Urszula Rechowicz (#51/Katowice) 2.
15Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław) 1.Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław) 2.
7Jakub Zaryński (#10/Świnoujście) 1.Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa) 2.
11Władysław Zieliński (#26/Białogard) 2.Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz) 1.
2Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy) 2.Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów) 1.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.