Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Rozstawienie wg alfabetu

StółGraczPrzeciwnik
20Piotr Chabowski (#27/Piła) 1.Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin) 2.
 Katarzyna Dębska (#43/Ostróda)bye
10Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa) 2.Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz) 1.
20Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin) 2.Piotr Chabowski (#27/Piła) 1.
24Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław) 2.Patrycja Kraus (#33/Wałcz) 1.
7Adam Klimont (#35/Wałcz) 1.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 2.
26Michał Klimont (#34/Wałcz) 1.Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa) 2.
22Marek Kluczyński (#39/Piła) 1.Agata Kuć (#45/Stargard) 2.
5Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda) 2.Katarzyna Polak (#28/Warszawa) 1.
11Kuba Koisar (#5/Warszawa) 2.Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła) 1.
4Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk) 2.Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo) 1.
24Patrycja Kraus (#33/Wałcz) 1.Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław) 2.
13Bogusław Książek (#48/Szczecin) 2.Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz) 1.
14Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław) 2.Oskar Lelek (#32/Barlinek) 1.
21Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska) 1.Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa) 2.
22Agata Kuć (#45/Stargard) 2.Marek Kluczyński (#39/Piła) 1.
16Dariusz Kuć (#25/Stargard) 2.Krzysztof Lichota (#37/Piła) 1.
17Dorota Kuć (#46/Stargard) 2.Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda) 1.
25Maciej Kuć (#44/Stargard) 1.Justyna Palimąka (#38/Piła) 2.
19Dorota Kwaśny (#47/Szczecin) 1.Urszula Rechowicz (#51/Katowice) 2.
18Danuta Langiewicz (#31/Ostróda) 1.Michał Ozimiński (#29/Łódź) 2.
17Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda) 1.Dorota Kuć (#46/Stargard) 2.
14Oskar Lelek (#32/Barlinek) 1.Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław) 2.
16Krzysztof Lichota (#37/Piła) 1.Dariusz Kuć (#25/Stargard) 2.
9Mariusz Mastalerek (#40/Piła) 2.Rafał Wesołowski (#13/Warszawa) 1.
6Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa) 1.Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa) 2.
3Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów) 2.Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski) 1.
13Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz) 1.Bogusław Książek (#48/Szczecin) 2.
18Michał Ozimiński (#29/Łódź) 2.Danuta Langiewicz (#31/Ostróda) 1.
25Justyna Palimąka (#38/Piła) 2.Maciej Kuć (#44/Stargard) 1.
1Maciej Perzyński (#4/Piła) 1.Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.
1Dawid Pikul (#3/Poznań) 2.Maciej Perzyński (#4/Piła) 1.
5Katarzyna Polak (#28/Warszawa) 1.Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda) 2.
2Andrzej Rechowicz (#6/Katowice) 2.Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy) 1.
19Urszula Rechowicz (#51/Katowice) 2.Dorota Kwaśny (#47/Szczecin) 1.
8Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski) 2.Artur Tomczyk (#22/Piła) 1.
7Wojciech Sołdan (#18/Gdynia) 2.Adam Klimont (#35/Wałcz) 1.
12Anna Stefańska (#52/Łódź) 1.Jakub Zaryński (#10/Świnoujście) 2.
21Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa) 2.Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska) 1.
26Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa) 2.Michał Klimont (#34/Wałcz) 1.
6Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa) 2.Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa) 1.
23Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin) 2.Daniel Tomczyk (#41/Piła) 1.
8Artur Tomczyk (#22/Piła) 1.Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski) 2.
23Daniel Tomczyk (#41/Piła) 1.Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin) 2.
4Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo) 1.Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk) 2.
10Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz) 1.Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa) 2.
9Rafał Wesołowski (#13/Warszawa) 1.Mariusz Mastalerek (#40/Piła) 2.
3Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski) 1.Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów) 2.
11Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła) 1.Kuba Koisar (#5/Warszawa) 2.
15Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław) 1.Władysław Zieliński (#26/Białogard) 2.
12Jakub Zaryński (#10/Świnoujście) 2.Anna Stefańska (#52/Łódź) 1.
15Władysław Zieliński (#26/Białogard) 2.Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław) 1.
2Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy) 1.Andrzej Rechowicz (#6/Katowice) 2.

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.