Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
19–14531+1064Dawid Pikul (#3/Poznań)2W:431-379:#2
28–24219+760Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy)1L:379-431:#3
38–24012+411Maciej Perzyński (#4/Piła)1W:345-316:#24
47–34083+696Andrzej Rechowicz (#6/Katowice)1W:380-263:#22
57–33923+426Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów)2L:316-345:#4
67–33901+223Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk)1W:380-264:#23
77–33878+595Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)2W:393-281:#18
87–33835+118Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)2W:380-375:#5
97–33817+479Katarzyna Polak (#28/Warszawa)2W:419-383:#1
106–43987+93Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa)1L:383-419:#28
116–43948+659Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)1W:484-353:#25
126–43864+474Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)1W:395-297:#52
136–43758+113Adam Klimont (#35/Wałcz)1W:373-294:#26
146–43698+321Artur Tomczyk (#22/Piła)2L:263-380:#6
156–43640+104Rafał Wesołowski (#13/Warszawa)2W:440-382:#10
166–43624+79Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)1W:404-284:#12
176–43610+13Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)1L:281-393:#16
186–43546−72Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)1W:340-329:#32
196–43419−42Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa)2L:264-380:#9
206–43381−188Mariusz Mastalerek (#40/Piła)1W:396-312:#17
215–54139+672Kuba Koisar (#5/Warszawa)1L:375-380:#11
225–54068+436Jakub Zaryński (#10/Świnoujście)1L:382-440:#13
235–53646+170Bogusław Książek (#48/Szczecin)2W:517-309:#46
245–53617+478Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław)1W:394-261:#36
255–53591−236Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)2L:312-396:#40
265–53516+126Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)1W:391-299:#51
275–53422−156Dariusz Kuć (#25/Stargard)2L:353-484:#8
285–53397−259Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)2W:353-349:#47
295–53388−201Krzysztof Lichota (#37/Piła)2W:312-306:#49
305–53341−188Anna Stefańska (#52/Łódź)2L:297-395:#7
315–53330−242Władysław Zieliński (#26/Białogard)2L:294-373:#35
325–53291−28Oskar Lelek (#32/Barlinek)2L:329-340:#14
334–63642+181Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)2L:284-404:#20
344–63583−61Michał Ozimiński (#29/Łódź)2W:360-236:#27
354–63484−16Dorota Kwaśny (#47/Szczecin)1L:349-353:#42
364–63344−381Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)1W:384-268:#30
374–63335−337Danuta Langiewicz (#31/Ostróda)2W:335-320:#45
384–63292−352Dorota Kuć (#46/Stargard)1L:309-517:#48
394–63280−81Piotr Chabowski (#27/Piła)1L:236-360:#29
404–63269−276Urszula Rechowicz (#51/Katowice)2L:299-391:#19
414–63248−393Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)2L:261-394:#15
424–63214+37Marek Kluczyński (#39/Piła)2W:356-283:#53
434–63188−178Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)1L:306-312:#37
444–63175−143Daniel Tomczyk (#41/Piła)2W:336-204:#50
453–73391−29Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)1L:204-336:#41
463–73175−201Agata Kuć (#45/Stargard)1L:320-335:#31
473–73069−416Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)2L:268-384:#21
483–72801−267Katarzyna Dębska (#43/Ostróda)2L:203-387:#38
492–72962−355Justyna Palimąka (#38/Piła)1W:387-203:#43
502–72601−349Maciej Kuć (#44/Stargard)2W:348-215:#34
511½–7½1943−1531Patrycja Kraus (#33/Wałcz)bye
521–31182−212Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)1L:283-356:#39
53½–8½1793−1538Michał Klimont (#34/Wałcz)1L:215-348:#44

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.