Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
110–14977+1154Dawid Pikul (#3/Poznań)1W:446-356:#2
28–34575+670Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy)2L:356-446:#3
38–34516+714Andrzej Rechowicz (#6/Katowice)2W:433-415:#4
48–34427+393Maciej Perzyński (#4/Piła)1L:415-433:#6
58–34354+351Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk)1W:453-325:#24
68–34290+721Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)1W:412-286:#11
77–44405+205Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa)2W:418-306:#28
87–44318+720Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)2W:370-309:#7
97–44248+298Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów)2L:325-453:#9
107–44168+305Rafał Wesołowski (#13/Warszawa)1W:528-327:#20
117–44123+367Katarzyna Polak (#28/Warszawa)1L:306-418:#1
127–44121−8Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)2L:286-412:#16
137–44056+380Artur Tomczyk (#22/Piła)2W:358-299:#35
147–44052+159Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)2W:442-296:#14
157–43844+86Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa)1W:425-297:#40
166–54650+816Kuba Koisar (#5/Warszawa)1W:511-367:#10
176–54173+413Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)1L:309-370:#8
186–54057+54Adam Klimont (#35/Wałcz)1L:299-358:#22
196–54010−166Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)1W:419-349:#19
206–53964+206Bogusław Książek (#48/Szczecin)1W:318-282:#15
216–53951−122Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)2L:327-528:#13
226–53842−218Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)1L:296-442:#18
236–53813−89Dariusz Kuć (#25/Stargard)2W:391-324:#42
246–53771−144Krzysztof Lichota (#37/Piła)2W:383-326:#52
256–53678−316Mariusz Mastalerek (#40/Piła)2L:297-425:#23
266–53589−12Oskar Lelek (#32/Barlinek)1W:298-282:#26
275–64435+292Jakub Zaryński (#10/Świnoujście)2L:367-511:#5
285–63987+198Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)2W:345-328:#29
295–63899+442Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław)2L:282-318:#48
305–63865+56Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)2L:349-419:#17
315–63817−8Dorota Kwaśny (#47/Szczecin)1W:333-325:#21
325–63721−326Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)1L:324-391:#25
335–63712−278Dorota Kuć (#46/Stargard)2W:420-346:#31
345–63667−245Anna Stefańska (#52/Łódź)1L:326-383:#37
355–63612−258Władysław Zieliński (#26/Białogard)2L:282-298:#32
365–63593−1Piotr Chabowski (#27/Piła)1W:313-233:#51
375–63536−105Daniel Tomczyk (#41/Piła)1W:361-323:#49
385–63534+64Marek Kluczyński (#39/Piła)1W:320-293:#36
394–73911−78Michał Ozimiński (#29/Łódź)1L:328-345:#12
404–73753−8Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)2W:362-341:#53
414–73681−411Danuta Langiewicz (#31/Ostróda)1L:346-420:#46
424–73669−389Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)2L:325-333:#47
434–73541−420Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)2L:293-320:#39
444–73511−216Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)2L:323-361:#41
454–73502−356Urszula Rechowicz (#51/Katowice)2L:233-313:#27
464–73438−357Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)1W:369-310:#45
473–72923−322Maciej Kuć (#44/Stargard)1W:322-295:#38
483–72801−267Katarzyna Dębska (#43/Ostróda)bye
493–83485−260Agata Kuć (#45/Stargard)2L:310-369:#30
502½–7½2189−1517Patrycja Kraus (#33/Wałcz)1W:246-232:#34
512–83257−382Justyna Palimąka (#38/Piła)2L:295-322:#44
521–41523−233Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)1L:341-362:#50
53½–9½2025−1552Michał Klimont (#34/Wałcz)2L:232-246:#33

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.