Wróć do indeksu rund.

Runda 8 Klasyfikacja

M-ceDPMPRóżn. MPGraczOstatnia gra
18–03477+865Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy)1W:429-274:#4
27–13684+959Dawid Pikul (#3/Poznań)1W:487-389:#1
36–23192+242Maciej Perzyński (#4/Piła)2L:274-429:#2
46–23150+348Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów)2W:397-320:#14
56–23130+484Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)1W:501-388:#6
66–23063+583Katarzyna Polak (#28/Warszawa)2W:417-353:#13
76–22979+232Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)1W:367-246:#9
85–33248+128Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa)2L:389-487:#3
95–33236+400Andrzej Rechowicz (#6/Katowice)2L:388-501:#16
105–33044−94Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk)2L:246-367:#18
115–33033+64Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)1W:414-366:#27
125–33017+267Artur Tomczyk (#22/Piła)1W:339-284:#19
135–32999+69Adam Klimont (#35/Wałcz)1W:409-328:#42
145–32965−10Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)1W:425-404:#8
155–32944+160Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)1W:385-260:#32
165–32918+96Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)1L:320-397:#24
175–32827+95Rafał Wesołowski (#13/Warszawa)1L:353-417:#28
185–32822+146Dariusz Kuć (#25/Stargard)1W:343-311:#7
195–32734+39Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa)1W:349-307:#15
204–43308+535Kuba Koisar (#5/Warszawa)2W:466-341:#36
214–43149+523Mariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)2L:404-425:#17
224–43120+289Jakub Zaryński (#10/Świnoujście)2W:372-362:#51
234–42958+196Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)2L:311-343:#25
244–42953+406Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław)2L:307-349:#23
254–42953+307Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)1W:407-283:#39
264–42800+44Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)2L:284-339:#22
274–42793−4Bogusław Książek (#48/Szczecin)2W:324-308:#41
284–42734+48Piotr Chabowski (#27/Piła)2L:366-414:#11
294–42715−2Krzysztof Lichota (#37/Piła)2W:385-335:#50
304–42713−83Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)2L:328-409:#35
314–42713−151Anna Stefańska (#52/Łódź)2W:399-333:#47
324–42650−282Mariusz Mastalerek (#40/Piła)1W:425-289:#21
334–42625−169Władysław Zieliński (#26/Białogard)1W:428-221:#49
344–42592−51Oskar Lelek (#32/Barlinek)2L:260-385:#20
353–52765−81Dorota Kwaśny (#47/Szczecin)1L:333-399:#52
363–52679−205Urszula Rechowicz (#51/Katowice)1L:362-372:#10
373–52658−334Bartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)1L:341-466:#5
383–52653−472Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)2L:289-425:#40
393–52646−185Dorota Kuć (#46/Stargard)1W:362-252:#33
403–52614−93Agata Kuć (#45/Stargard)2W:463-322:#29
413–52588−15Marek Kluczyński (#39/Piła)2L:283-407:#12
423–52584−201Daniel Tomczyk (#41/Piła)1L:308-324:#48
433–52550−197Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)2L:221-428:#26
443–52505−259Wojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)1W:366-317:#31
452–62853+10Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)1L:335-385:#37
462–62814−326Michał Ozimiński (#29/Łódź)1L:322-463:#45
472–62640−463Danuta Langiewicz (#31/Ostróda)2L:317-366:#30
482–62287−176Katarzyna Dębska (#43/Ostróda)1W:299-222:#34
491½–6½1725−1438Patrycja Kraus (#33/Wałcz)2L:252-362:#46
501–1598−70Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)1W:338-283:#38
511–61985−341Maciej Kuć (#44/Stargard)bye
521–72575−539Justyna Palimąka (#38/Piła)2L:283-338:#53
53½–6½1329−1294Michał Klimont (#34/Wałcz)2L:222-299:#43

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.