Wróć do indeksu rund.

Runda 9 Wynik Podpis    
 Justyna Palimąka (#38/Piła)
1–7, 2575 −539 (1.:3, 2.:5)
   

Runda 9 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów)
6–2, 3150 +348 (1.:4, 2.:4)
   2ndTomasz Zwoliński (#2/Skierdy)
8–0, 3477 +865 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Perzyński (#4/Piła)
6–2, 3192 +242 (1.:4, 2.:4)
   2ndDawid Pikul (#3/Poznań)
7–1, 3684 +959 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)
6–2, 3130 +484 (1.:4, 2.:4)
   2ndWojciech Sołdan (#18/Gdynia)
6–2, 2979 +232 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Polak (#28/Warszawa)
6–2, 3063 +583 (1.:3, 2.:5)
   2ndKazimierz Merklejn (#1/Warszawa)
5–3, 3248 +128 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Rechowicz (#6/Katowice)
5–3, 3236 +400 (1.:4, 2.:4)
   2ndZbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)
5–3, 3033 +64 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Tomczyk (#22/Piła)
5–3, 3017 +267 (1.:4, 2.:4)
   2ndAndrzej Kowalski (#9/Gdańsk)
5–3, 3044 −94 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)
5–3, 2944 +160 (1.:4, 2.:4)
   2ndAdam Klimont (#35/Wałcz)
5–3, 2999 +69 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)
5–3, 2918 +96 (1.:4, 2.:4)
   2ndDariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)
5–3, 2965 −10 (1.:4, 2.:4)
  
Runda 9 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Wesołowski (#13/Warszawa)
5–3, 2827 +95 (1.:4, 2.:4)
   2ndDariusz Kuć (#25/Stargard)
5–3, 2822 +146 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Gardynik (#23/Warszawa)
5–3, 2734 +39 (1.:4, 2.:4)
   2ndJakub Zaryński (#10/Świnoujście)
4–4, 3120 +289 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kuba Koisar (#5/Warszawa)
4–4, 3308 +535 (1.:3, 2.:5)
   2ndMariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)
4–4, 3149 +523 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)
4–4, 2713 −83 (1.:3, 2.:5)
   2ndGrzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)
4–4, 2958 +196 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Kubicki (#15/Inowrocław)
4–4, 2953 +406 (1.:4, 2.:4)
   2ndWładysław Zieliński (#26/Białogard)
4–4, 2625 −169 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)
4–4, 2800 +44 (1.:3, 2.:5)
   2ndKrzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)
4–4, 2953 +307 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bogusław Książek (#48/Szczecin)
4–4, 2793 −4 (1.:4, 2.:4)
   2ndMariusz Mastalerek (#40/Piła)
4–4, 2650 −282 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Piotr Chabowski (#27/Piła)
4–4, 2734 +48 (1.:4, 2.:4)
   2ndAnna Stefańska (#52/Łódź)
4–4, 2713 −151 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Lichota (#37/Piła)
4–4, 2715 −2 (1.:4, 2.:4)
   2ndOskar Lelek (#32/Barlinek)
4–4, 2592 −51 (1.:4, 2.:4)
  
Runda 9 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Kwaśny (#47/Szczecin)
3–5, 2765 −81 (1.:4, 2.:4)
   2ndWojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)
3–5, 2505 −259 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)
3–5, 2653 −472 (1.:3, 2.:5)
   2ndUrszula Rechowicz (#51/Katowice)
3–5, 2679 −205 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Daniel Tomczyk (#41/Piła)
3–5, 2584 −201 (1.:4, 2.:4)
   2ndBartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)
3–5, 2658 −334 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Kuć (#46/Stargard)
3–5, 2646 −185 (1.:4, 2.:4)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)
3–5, 2550 −197 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Agata Kuć (#45/Stargard)
3–5, 2614 −93 (1.:4, 2.:4)
   2ndMarek Kluczyński (#39/Piła)
3–5, 2588 −15 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Ozimiński (#29/Łódź)
2–6, 2814 −326 (1.:4, 2.:4)
   2ndPatrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)
2–6, 2853 +10 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Patrycja Kraus (#33/Wałcz)
1½–6½, 1725 −1438 (1.:3, 2.:5)
   2ndDanuta Langiewicz (#31/Ostróda)
2–6, 2640 −463 (1.:4, 2.:4)
  

Runda 9 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Kuć (#44/Stargard)
1–6, 1985 −341 (1.:3, 2.:4)
   2ndKatarzyna Dębska (#43/Ostróda)
2–6, 2287 −176 (1.:5, 2.:3)
  

Runda 9 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)
1–1, 598 −70 (1.:2, 2.:0)
   2ndMichał Klimont (#34/Wałcz)
½–6½, 1329 −1294 (1.:3, 2.:4)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.