Wróć do indeksu rund.

Runda 10 Wynik Podpis    
 Patrycja Kraus (#33/Wałcz)
1½–7½, 1943 −1531 (1.:4, 2.:5)
   

Runda 10 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Perzyński (#4/Piła)
7–2, 3667 +382 (1.:4, 2.:5)
   2ndDawid Pikul (#3/Poznań)
8–1, 4100 +1012 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów)
7–2, 3607 +455 (1.:5, 2.:4)
   2ndTomasz Zwoliński (#2/Skierdy)
8–1, 3840 +812 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa)
6–3, 3604 +129 (1.:4, 2.:5)
   2ndAndrzej Rechowicz (#6/Katowice)
6–3, 3703 +579 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk)
6–3, 3521 +107 (1.:4, 2.:5)
   2ndŁukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)
6–3, 3485 +483 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)
6–3, 3455 +113 (1.:5, 2.:4)
   2ndWojciech Sołdan (#18/Gdynia)
6–3, 3329 +125 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Polak (#28/Warszawa)
6–3, 3398 +443 (1.:4, 2.:5)
   2ndArtur Tomczyk (#22/Piła)
6–3, 3435 +438 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Zaryński (#10/Świnoujście)
5–4, 3686 +494 (1.:4, 2.:5)
   2ndGrzegorz Gardynik (#23/Warszawa)
6–3, 3155 +74 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Grzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)
5–4, 3469 +376 (1.:4, 2.:5)
   2ndKuba Koisar (#5/Warszawa)
5–4, 3764 +677 (1.:4, 2.:5)
  
Runda 10 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Anna Stefańska (#52/Łódź)
5–4, 3044 −90 (1.:4, 2.:5)
   2ndMariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)
5–4, 3464 +528 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Klimont (#35/Wałcz)
5–4, 3385 +34 (1.:4, 2.:5)
   2ndDariusz Kuć (#25/Stargard)
5–4, 3069 −25 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)
5–4, 3279 −152 (1.:4, 2.:5)
   2ndWładysław Zieliński (#26/Białogard)
5–4, 3036 −163 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Mariusz Mastalerek (#40/Piła)
5–4, 2985 −272 (1.:4, 2.:5)
   2ndMaciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)
5–4, 3220 −41 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)
5–4, 3206 −83 (1.:4, 2.:5)
   2ndKrzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)
4–5, 3358 +301 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Oskar Lelek (#32/Barlinek)
5–4, 2962 −17 (1.:4, 2.:5)
   2ndRafał Wesołowski (#13/Warszawa)
5–4, 3200 +46 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)
4–5, 3125 +34 (1.:4, 2.:5)
   2ndMariusz Kubicki (#15/Inowrocław)
4–5, 3223 +345 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Kwaśny (#47/Szczecin)
4–5, 3135 −12 (1.:4, 2.:5)
   2ndKrzysztof Lichota (#37/Piła)
4–5, 3076 −207 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Piotr Chabowski (#27/Piła)
4–5, 3044 +43 (1.:4, 2.:5)
   2ndBogusław Książek (#48/Szczecin)
4–5, 3129 −38 (1.:5, 2.:4)
  
Runda 10 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)
4–5, 3044 −263 (1.:4, 2.:5)
   2ndUrszula Rechowicz (#51/Katowice)
4–5, 2970 −184 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Kuć (#46/Stargard)
4–5, 2983 −144 (1.:5, 2.:4)
   2ndBartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)
4–5, 2987 −260 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)
4–5, 2882 −172 (1.:4, 2.:5)
   2ndAgata Kuć (#45/Stargard)
3–6, 2855 −186 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Kluczyński (#39/Piła)
3–6, 2858 −36 (1.:4, 2.:5)
   2ndMichał Ozimiński (#29/Łódź)
3–6, 3223 −185 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)
3–6, 3187 +103 (1.:4, 2.:5)
   2ndWojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)
3–6, 2801 −300 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Daniel Tomczyk (#41/Piła)
3–6, 2839 −275 (1.:4, 2.:5)
   2ndDanuta Langiewicz (#31/Ostróda)
3–6, 3000 −352 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)
3–6, 2960 −497 (1.:4, 2.:5)
   2ndKatarzyna Dębska (#43/Ostróda)
3–6, 2598 −83 (1.:5, 2.:4)
  

Runda 10 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Klimont (#34/Wałcz)
½–7½, 1578 −1405 (1.:3, 2.:5)
   2ndJolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)
1–2, 899 −139 (1.:3, 2.:0)
  

Runda 10 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Justyna Palimąka (#38/Piła)
1–7, 2575 −539 (1.:3, 2.:5)
   2ndMaciej Kuć (#44/Stargard)
1–7, 2253 −482 (1.:3, 2.:5)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.