Wróć do indeksu rund.

Runda 11 Wynik Podpis    
 Katarzyna Dębska (#43/Ostróda)
3–7, 2801 −267 (1.:5, 2.:5)
   

Runda 11 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Perzyński (#4/Piła)
8–2, 4012 +411 (1.:5, 2.:5)
   2ndDawid Pikul (#3/Poznań)
9–1, 4531 +1064 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tomasz Zwoliński (#2/Skierdy)
8–2, 4219 +760 (1.:6, 2.:4)
   2ndAndrzej Rechowicz (#6/Katowice)
7–3, 4083 +696 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Zbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)
7–3, 3835 +118 (1.:5, 2.:5)
   2ndIreneusz Moralewicz (#24/Goleniów)
7–3, 3923 +426 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Łukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)
7–3, 3878 +595 (1.:5, 2.:5)
   2ndAndrzej Kowalski (#9/Gdańsk)
7–3, 3901 +223 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Polak (#28/Warszawa)
7–3, 3817 +479 (1.:4, 2.:6)
   2ndGrzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)
6–4, 3864 +474 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa)
6–4, 3987 +93 (1.:5, 2.:5)
   2ndMariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)
6–4, 3948 +659 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Adam Klimont (#35/Wałcz)
6–4, 3758 +113 (1.:5, 2.:5)
   2ndWojciech Sołdan (#18/Gdynia)
6–4, 3610 +13 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Tomczyk (#22/Piła)
6–4, 3698 +321 (1.:5, 2.:5)
   2ndMaciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)
6–4, 3624 +79 (1.:6, 2.:4)
  
Runda 11 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Rafał Wesołowski (#13/Warszawa)
6–4, 3640 +104 (1.:5, 2.:5)
   2ndMariusz Mastalerek (#40/Piła)
6–4, 3381 −188 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)
6–4, 3546 −72 (1.:5, 2.:5)
   2ndGrzegorz Gardynik (#23/Warszawa)
6–4, 3419 −42 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)
5–5, 3397 −259 (1.:4, 2.:6)
   2ndKuba Koisar (#5/Warszawa)
5–5, 4139 +672 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Anna Stefańska (#52/Łódź)
5–5, 3341 −188 (1.:4, 2.:6)
   2ndJakub Zaryński (#10/Świnoujście)
5–5, 4068 +436 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)
5–5, 3591 −236 (1.:4, 2.:6)
   2ndBogusław Książek (#48/Szczecin)
5–5, 3646 +170 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Oskar Lelek (#32/Barlinek)
5–5, 3291 −28 (1.:4, 2.:6)
   2ndMariusz Kubicki (#15/Inowrocław)
5–5, 3617 +478 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)
5–5, 3516 +126 (1.:5, 2.:5)
   2ndWładysław Zieliński (#26/Białogard)
5–5, 3330 −242 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Lichota (#37/Piła)
5–5, 3388 −201 (1.:5, 2.:5)
   2ndDariusz Kuć (#25/Stargard)
5–5, 3422 −156 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)
4–6, 3642 +181 (1.:5, 2.:5)
   2ndDorota Kuć (#46/Stargard)
4–6, 3292 −352 (1.:6, 2.:4)
  
Runda 11 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Danuta Langiewicz (#31/Ostróda)
4–6, 3335 −337 (1.:5, 2.:5)
   2ndMichał Ozimiński (#29/Łódź)
4–6, 3583 −61 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dorota Kwaśny (#47/Szczecin)
4–6, 3484 −16 (1.:5, 2.:5)
   2ndUrszula Rechowicz (#51/Katowice)
4–6, 3269 −276 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Piotr Chabowski (#27/Piła)
4–6, 3280 −81 (1.:5, 2.:5)
   2ndMonika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)
4–6, 3344 −381 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)
3–7, 3391 −29 (1.:5, 2.:5)
   2ndBartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)
4–6, 3248 −393 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Marek Kluczyński (#39/Piła)
4–6, 3214 +37 (1.:4, 2.:6)
   2ndAgata Kuć (#45/Stargard)
3–7, 3175 −201 (1.:6, 2.:4)
  

Runda 11 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Daniel Tomczyk (#41/Piła)
4–6, 3175 −143 (1.:4, 2.:6)
   2ndMałgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)
4–6, 3188 −178 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Patrycja Kraus (#33/Wałcz)
1½–7½, 1943 −1531 (1.:4, 2.:5)
   2ndWojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)
3–7, 3069 −416 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Kuć (#44/Stargard)
2–7, 2601 −349 (1.:3, 2.:6)
   2ndJustyna Palimąka (#38/Piła)
2–7, 2962 −355 (1.:4, 2.:5)
  

Runda 11 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Klimont (#34/Wałcz)
½–8½, 1793 −1538 (1.:4, 2.:5)
   2ndJolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)
1–3, 1182 −212 (1.:4, 2.:0)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.