Wróć do indeksu rund.

Runda 12 Wynik Podpis    
 Agata Kuć (#45/Stargard)
3–8, 3485 −260 (1.:6, 2.:5)
   

Runda 12 Stół 1 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kuba Koisar (#5/Warszawa)
6–5, 4650 +816 (1.:6, 2.:5)
   2ndDawid Pikul (#3/Poznań)
10–1, 4977 +1154 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 2 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Rechowicz (#6/Katowice)
8–3, 4516 +714 (1.:6, 2.:5)
   2ndTomasz Zwoliński (#2/Skierdy)
8–3, 4575 +670 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 3 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Andrzej Kowalski (#9/Gdańsk)
8–3, 4354 +351 (1.:6, 2.:5)
   2ndMaciej Perzyński (#4/Piła)
8–3, 4427 +393 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 4 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Kazimierz Merklejn (#1/Warszawa)
7–4, 4405 +205 (1.:5, 2.:6)
   2ndŁukasz Tuszyński (#16/Chłopowo)
8–3, 4290 +721 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 5 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Ireneusz Moralewicz (#24/Goleniów)
7–4, 4248 +298 (1.:5, 2.:6)
   2ndMariusz Sylwestrzuk (#8/Warszawa)
7–4, 4318 +720 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 6 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Katarzyna Polak (#28/Warszawa)
7–4, 4123 +367 (1.:5, 2.:6)
   2ndRafał Wesołowski (#13/Warszawa)
7–4, 4168 +305 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 7 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Artur Tomczyk (#22/Piła)
7–4, 4056 +380 (1.:5, 2.:6)
   2ndZbigniew Wietecki (#11/Gorzów Wielkopolski)
7–4, 4121 −8 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 8 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Wojciech Sołdan (#18/Gdynia)
7–4, 4052 +159 (1.:6, 2.:5)
   2ndGrzegorz Gardynik (#23/Warszawa)
7–4, 3844 +86 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 9 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Lichota (#37/Piła)
6–5, 3771 −144 (1.:5, 2.:6)
   2ndGrzegorz Koczkodon (#7/Ostróda)
6–5, 4173 +413 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 10 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Kuć (#25/Stargard)
6–5, 3813 −89 (1.:5, 2.:6)
   2ndAdam Klimont (#35/Wałcz)
6–5, 4057 +54 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 11 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Dariusz Nawrocki (#17/Bydgoszcz)
6–5, 4010 −166 (1.:5, 2.:6)
   2ndAndrzej Tyczyno (#14/Bydgoszcz)
6–5, 3842 −218 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 12 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Bogusław Książek (#48/Szczecin)
6–5, 3964 +206 (1.:6, 2.:5)
   2ndMaciej Sancewicz (#20/Gorzów Wielkopolski)
6–5, 3951 −122 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 13 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Oskar Lelek (#32/Barlinek)
6–5, 3589 −12 (1.:5, 2.:6)
   2ndMariusz Mastalerek (#40/Piła)
6–5, 3678 −316 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 14 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Jakub Zaryński (#10/Świnoujście)
5–6, 4435 +292 (1.:5, 2.:6)
   2ndDorota Kuć (#46/Stargard)
5–6, 3712 −278 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 15 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Krzysztof Langiewicz (#12/Ostróda)
5–6, 3987 +198 (1.:5, 2.:6)
   2ndPiotr Chabowski (#27/Piła)
5–6, 3593 −1 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 16 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Władysław Zieliński (#26/Białogard)
5–6, 3612 −258 (1.:5, 2.:6)
   2ndMariusz Kubicki (#15/Inowrocław)
5–6, 3899 +442 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 17 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Eugeniusz Wróblewski (#19/Inowrocław)
5–6, 3865 +56 (1.:5, 2.:6)
   2ndDorota Kwaśny (#47/Szczecin)
5–6, 3817 −8 (1.:6, 2.:5)
  
Runda 12 Stół 18 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Tadeusz Wiśniewski (#42/Piła)
5–6, 3721 −326 (1.:5, 2.:6)
   2ndMarek Kluczyński (#39/Piła)
5–6, 3534 +64 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 19 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Daniel Tomczyk (#41/Piła)
5–6, 3536 −105 (1.:5, 2.:6)
   2ndAnna Stefańska (#52/Łódź)
5–6, 3667 −245 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 20 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Monika Gawron-Cieślik (#21/Szczecin)
4–7, 3669 −389 (1.:5, 2.:6)
   2ndMichał Ozimiński (#29/Łódź)
4–7, 3911 −78 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 21 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Patrycja Kuszpit (#50/Biała Podlaska)
4–7, 3753 −8 (1.:5, 2.:6)
   2ndWojciech Gołęcki (#30/Inowrocław)
4–7, 3438 −357 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 22 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Małgorzata Szmuksta (#49/Szczecin)
4–7, 3511 −216 (1.:5, 2.:6)
   2ndDanuta Langiewicz (#31/Ostróda)
4–7, 3681 −411 (1.:6, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 23 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Urszula Rechowicz (#51/Katowice)
4–7, 3502 −356 (1.:5, 2.:6)
   2ndBartłomiej Sylwestrzuk (#36/Warszawa)
4–7, 3541 −420 (1.:5, 2.:6)
  

Runda 12 Stół 24 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Maciej Kuć (#44/Stargard)
3–7, 2923 −322 (1.:4, 2.:6)
   2ndKatarzyna Dębska (#43/Ostróda)
3–7, 2801 −267 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 25 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Justyna Palimąka (#38/Piła)
2–8, 3257 −382 (1.:4, 2.:6)
   2ndPatrycja Kraus (#33/Wałcz)
2½–7½, 2189 −1517 (1.:5, 2.:5)
  

Runda 12 Stół 26 Wynik Podpis   Wynik Podpis  
1.Michał Klimont (#34/Wałcz)
½–9½, 2025 −1552 (1.:4, 2.:6)
   2ndJolanta Sylwestrzuk (#53/Warszawa)
1–4, 1523 −233 (1.:5, 2.:0)
  

Raport ten został wygenerowany przez tsh w wersji 3.340. Aby uzyskać więcej informacji o tsh, skontaktuj się z Johnem Chew.